Зірка «Ігри престолів», «Аквамен», «Конан-варвар», «Ворон» та інших фільмів, актор Джейсон Момоа розлучається зі своєю дружиною Лізою Боне. Пара прожила разом 16 років, із них 4 роки у спільному шлюбі. Про перше гучне зіркове розставання 2022 року актор повідомив самостійно, опублікувавши заяву в Instagram.

“Кохання між нами залишилося, але змінюється і набуває нових форм. Ми даємо одне одному свободу, щоб кожен із нас став тим, ким вчиться бути. Наша відданість священному життю і нашим дітям непохитна. Нехай любов переможе”, — написав Джейсон Момоа.

При цьому пара зізнається, що кохання залишається і продовжується. Але вона розвивається у певному напрямку. Джейсон та Ліза розлучаються, за словами їх самих, щоб звільнитися один від одного і бути тими, ким вони прагнуть бути.

Чоловік закрив можливість коментувати публікацію, очевидно, передбачивши повідомлення шанувальників, оскільки їхня пара вважалася однією з найміцніших.

До відома, пара познайомилася ще у 2005 році, у джаз-клубі на вечірці спільних друзів. Але задовго до цього Момоа відчував до своєї майбутньої дружини нестримний потяг. Так, у 2017 році у шоу Джеймса Кордена актор зізнався, що вперше побачив Лізу, коли йому було лише 8 років. Майбутній актор спостерігав за нею по телевізору та якось оголосив своїй матері, що хоче бути з такою дівчиною, а собі дав слово, що намагатиметься знайти її і прожити з нею все своє життя.

Джейсон Момоа
Джейсон Момоа та Ліза Боне зі сім’єю//Instagram

Зазначимо, що Ліза Боне старша за свого чоловіка на 12 років, до цього вона була одружена з музикантом Ленні Кравіцем, від якого виховує доньку Зої Кравіц. Також вона народила двох дітей від Джейсона Момоа: дочку Лолу та сина Накоа-Вольфа.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here