DeFi (децентралізовані фінанси) представляють собою різні види сервісів, серед яких на першому місці за темпами популярності заняли з травня 2020 року послуги за криптовалютними депозитами та кредитами. Ці сервіси працюють на базі різних Dapps, які в основному «виробляють» на блокчейні Ethereum.

VUCO CASH — це платформа DeFi (децентралізовані фінанси), розроблена на Binance Smart Chain (BSC).

JOIN VUCO CASH NOW!

Універсальне цифрове рішення VUCO CASH — це платформа DeFi, яка незабаром надасть усе, що потрібно криптоентузіастам — включаючи послуги з кредитування, стейкинг, фіатну ставку, грошові перекази та безперебійні платежі.

Безперечно, за такими інноваційними та серйозними проектами завжди стоїть високопрофесійна та різноманітна команда, де є члени з широким досвідом роботи і розумінням, як знайти можливість вийти на раніше недоступні ринки. 

СЕРВІСИ ТА ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ ПЛАТФОРМИ DEFI

Доступні послуги різноманітні і включають кредитування та запозичення, похідні інструменти, платіжні системи, видобуток ліквідності тощо.

Завдання творців VUCO CASH – створити єдину точку доступу в блокчейні, що дозволить користувачам покращити користувальницький досвід, який є одночасно простим і прямим, а також інтуїтивно зрозумілим завдяки досконалому інтерфейсу користувача.

Придбання VUCO тепер дає контроль над кількома потоками доходу в OTT потокових фільмах і музики, використовуючи токен Ethereum ER720 Crypto для створення смарт-контрактів у ланцюжку блоків.

Buy Vuco Coin NOW!

VUCO CASH

VUCO CASH і NFT

Завдяки використанню мережі Ethereum токени ERC-1155 безпечні, перспективні в торгівлі та стійкі до злому. ERC-1155 можна використовувати для створення незмінних токенів VUCO «NFT», які пропонують корисність у формі валюти на різних платформах. ERC-1155 включає оптимізацію, яка робить транзакції більш ефективними та безпечними.

ERC-721 вводить стандарт для VUCO COIN NFT’S, іншими словами, цей тип токена є унікальним і може мати іншу цінність, ніж інший токен з того самого смарт-контракту, можливо, через його вік, рідкість, візуальний вигляд та інше.

Процедура, яка буде використовуватися для карбування NFT, відносно проста. Користувачі зможуть слідувати підказкам і рекомендаціям платформи, а потім підтверджувати операцію Wallet Connect з програми MetaMask. Після того, як вони підключили гаманець ETH до VUCO NFT, вони зможуть створити там перший NFT.

КУПУЙ Vuco NFTs просто ЗАРАЗ:

VUCO NFT
VUCO NFT

Ось послуги, які можна буде знайти на VUCO CASH:

Ця платформа пропонує користувачам можливість використовувати кредитне плече під час обробки протоколів видобутку ліквідності на BSC (наприклад, PancakeSwap), дозволяючи як кредиторам (тим, хто пропонує позики), так і позичальникам (тим, хто позичає та вкладає LP) насолоджуватися значно вищим APY на безпечній та надійній платформі. 

Як відбувається сам процес кредитування?

  1. Смарт-контракт позичає суму BNB у банку на основі рівня кредитного плеча користувача.
  2. Активи торгуються, переконавшись, що вони мають однакову вартість з обох сторін пари.
  3. Ліквідність забезпечується парою за обраним протоколом.
  4. Токени LP отримуються за надану ліквідність.Токени LP потім розміщуються в фермі для цього протоколу.
  5. Жетони винагороди обробляються.
  6. Оброблені токени продаються для більшої ліквідності, збільшуючи загальну вартість позиції користувача.
  7. Відтак процес повторюється. 

А як же ігри?

З VUCO CASH користувач матиме можливість насолоджуватися яскравим світом ігор – і це безкоштовно. Загалом, метою є створити згуртовану спільноту, яка взаємодіє, спілкується та запрошує інших користувачів до участі. Платформа запропонує можливість фактично заробляти реальні, відчутні винагороди з повною свободою використання їх за бажанням.Під час розробки команда приділяє велику увагу масштабованості та UX/UI, щоб платформа була веселою, швидкою та легкою для розуміння, особливо для тих, хто тільки починає працювати в криптосвіті.

VUCO CASH – це нові можливості вже СКОРО!

Платформа DeFi VUCO CASH дозволить користувачам отримати доступ до ліквідності, доступної на великій кількості децентралізованих бірж (DEX). Це також допоможе трейдерам отримувати найкращі ціни на токени, якими вони хочуть торгувати, порівнюючи ціни на кількох децентралізованих біржах та вибираючи найкращу пропозицію для торгівлі (тобто найменший вплив на ціну).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here