Золото міжнародного фестивалю креативності «Young lions» у 2021 році отримали українські дизайнери. Зокрема, перемогу в номінації «Дизайн» отримали представник Banda Даня Нестерович і Віка Москофіді (Bickerstaff.111). Про це повідомляють у Banda.Agency.

Відомо, що Young Lions – нагорода для молодих креативників до 30 років. Її вручають у кількох категоріях: дизайн, діджитал, принт, медіа, PR. Міжнародний фестиваль креативності Cannes Lions – єдине глобальне місце зустрічі представників комунікаційної та маркетингової індустрій. Щороку близько 15 000 делегатів зі 100 країн світу відвідують виставки, майстер-класи та надихаючі семінари, що проводяться лідерами думок та знаменитостями зі всього світу. А за найпрестижнішу нагороду – змагаються майже 32 000 робіт, які оцінює авторитетне міжнародне журі складом понад 400 чоловік.

2019-го нагороду отримали копірайтери українського креативної агенції BBDO Ukraine Віталій Капустян та Ілля Янковський. У 2018 році Banda Agency та дизайн-студія Republique отримали бронзову статуетку фестивалю «Каннські леви» в категорії Design Lions за брендинг «Євробачення-2017».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here