Відомий психолог Поліна Гавердовська виокремила поради, які допоможуть бути щасливою та по-іншому ставитися до деяких речей і проблем. Ловіть цінні правила життя!

правила для женщин до 40
Фото | Pixabay

Скоро ти зрозумієш, що абсолютно одна

Ти і не розумієш, що весь цей час ти була одна. Усвідомлення приходить, але дуже пізно. Батьки, які завжди були поруч, вмирають, чоловіки – зраджують, а діти дорослішають і починають жити своїм життям. Головне вчасно зрозуміти, що самотність неминуча. Зрілість настає тоді, коли ти можеш бути одна, але при цьому не влаштовувати через це драму.

Всіх можна замінити

Незамінних немає! Немає нікого в одному єдиному екземплярі. Не бійся впускати в своє життя нових людей, адже в майбутньому вони можуть стати найріднішими, також не бійся відпускати.

Прощай

Прощай всіх, кого можеш пробачити, а інших просто відпусти. Вони підуть в забуття, а воно найкраще покарання. Ти забудеш про непотрібних людей, які заподіяли тобі багато болю, а вони будуть мучитися з цим.

Не поспішай

Всі події, які відбуваються стрімко, також стрімко і вмирають. Якщо тобі й правда чогось хочеться, то це обов’язково буде, а якщо з часом перехотілося – значить було не твоє.

Не шкодуй

Якщо ти чогось дуже хочеш, то зроби це. Бажання – саме життя. Не вбивай в собі бажання зробити що-небудь тільки через острах осуду, а якщо вже зробила, то будь до кінця впевненою в правильності свого рішення.

Більше любові

Не обмежуй себе, дозволь романтиці, любові і пристрасті бути в твоєму житті. Головне не зводити все це до ceксу, адже так можна надовго залишитися без нього.

Бійся впевненості

Надмірна самовпевненість – вірний шлях до маразму. Робити помилки нормально, так ти вчишся і знаходиш нові шляхи. Сумніватися треба у всьому, так ймовірність зробити щось правильно зростає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

https://vuuzletvukraine.com/yak-rozluchennya-batkiv-vplivae-na-ditey-tsikave-doslidjennya-vchenih/

https://vuuzletvukraine.com/sho-dumaut-pro-vas-choloviki-test-dlya-jinok/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here