У ЗНО з української мови та літератури 30 червня, для участі в якому зареєструвалися майже 370 тисяч випускників, взяли участь 275 081 особа. Із них понад півсотні людей мали ознаки ГРВІ, а тому їх не допустили до пунктів складання тесту. Про це звітують у Міносвіти.

ЗНО 2020

Загалом скласти ЗНО з української мови та літератури не допустили 143 учасники, з яких 52 – через виявлені ознаки гострих респіраторних захворювань. Дотримання процедури тестування контролювали 127 громадських спостерігачів. Нагадаємо, до складання сесії зовнішнього незалежного оцінювання з математики не допустили 83 дітей, 30 з яких через підвищену температуру та ознаки ГРВІ. 

“Тестування з української мови і літератури, як і перше ЗНО з математики, відбулось у безпечних умовах і згідно з рекомендаціями головного державного санітарного лікаря України. Традиційно ЗНО з української мови і літератури є найчисельнішим з-поміж усіх тестувань”, – кажуть у МОН.

Поріг “склав/не склав” та результати ЗНО з української мови і літератури обіцяють визначити до 24 липня. Результати обіцяють розмістити до 25 липня.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here