Психологи кажуть, що чоловіки і жінки настільки відрізняються одне від одного, що, здається, походять з різних планет. Комусь це твердження здається кумедним, а когось дратує. Але є ті якості, які завжди цінуються. Читайте на Vuuzle TV про 12 особливостей жінок, які приваблюють чоловіків. 

Жіночі якості
Фото | Pixabay

З захопленням пробує щось невідоме. Від подорожей до нових способів пізнання самої себе, від соціальних до сексуальних експериментів. Жінка, яка досліджує щось нове і цим створює навколо себе особливу атмосферу.

Любить чоловіків. Це треба вміти, особливо якщо раніше інший чоловік заподіяв їй біль, а без цього нікуди. Потрібно вміти розуміти, що не всі такі, і що багато чоловіків теж відчувають біль. Вона може бути справжньою коханкою: віддавати всю свою жіночність і приймати всю мужність.

Жіночі якості
Фото | Pixabay

Цінує жіночу дружбу. Є щось зворушливе в справжній жіночій дружбі, коли всі говорять, що її немає. Це жінки, які виберуть подругу, а не бойфренда, жінки, які цінують, підтримують і надихають один одного.

Вміє приймати увагу. Чоловікам подобається проявляти до жінки увагу, якщо вона вміє її з гідністю прийняти, не відчуваючи дискомфорту або показного сорому. Ці жінки цінують ту важку роботу, яку вони виконали в своєму розвитку, що можуть щиро прийняти похвалу. А для цього ще потрібно вміти хвалити інших.

Жіночі якості
Фото | Pixabay

Продовжує відкриватися, навіть якщо це боляче. Всі ми іноді приймаємо неправильні рішення і залишаємося з розбитим серцем. У такі моменти легко грати жертву і закриватися від нового болю. Але жінки, які продовжують відкривати своє серце, захоплюють.

Живе чесно і не упокорюється з тим, що є. Безперечно, один з факторів еволюції чоловіків на землі – це те, що багато жінок не погоджуються на менше, ніж чоловік, який зможе їх повністю задовольнити. Жінки, які живуть по своїй правді і не вибачаються за те, як змінюють світ.

Жіночі якості
Фото | Pixabay

Емоційно зріла. Емоції в нас змінюються як погода. І жінка не повинна їх приховувати, але, будучи емоційно зрілою, повинна вміти їх контролювати і не дозволяти їм захопити її.

Піклується про інших і навколишній світ. Жінка, яка бачить красу світу, не будучи наївною, надихає. Вона бачить проблеми і намагається внести посильний вклад. Вона допомагає іншим і любить робити добро, а не тільки говорити про нього і лайкати пости в мережі.

Цінує красу. Такі жінки ходять особливо – з легкістю, радістю і вдячністю цього світу. Вони часто зупиняються, щоб понюхати квітку або насолодитися виглядом. І це дуже заразливо й магнетично. Бути з такою жінкою – немов пізнавати світ в нових фарбах, запах і відчуттях.

Піклується про себе. Хоча головне для такої жінки – зовсім не фізичне, вона розуміє, що для досягнення її цілей у неї повинно бути хороше здоров’я. А це включає харчування, сон, спорт. І це неймовірно привабливо: коли жінка виходить задоволеною не від алкоголю чи ще чогось, а від життя, природи або хорошої компанії.

Жіночі якості
Фото | Pixabay

Вона більше, ніж фізичне тіло. Вона сяє не тільки від доглянутої зовнішності, але і від розуму, емоційності, креативності, сексуальності і духовності. І щоб завоювати її, потрібно торкнутися її на всіх цих рівнях.

Терпляча до розвитку і росту. Така жінка знає, що для досягнень потрібен час, і що цей процес розвитку ніколи не припиняється. Дивно, як вона терпляча і як вірить в себе на цьому шляху. Це вселяє впевненість і чоловікові, що він також поруч з нею буде рости.

Жіночі якості
Фото | Pixabay

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here