Жіноча збірна України з біатлону в складі Анастасії Меркушиної, Юлії Джими, Дар’ї Блашко та Олени Підгрушної здобула «бронзу» на Чемпіонаті світу у словенській Поклюці. Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України. Перше місце зайняла збірна Норвегії, друге у збірної Німеччини.

На першому етапі гонки бігла Меркушина. Вона використала 1 додатковий патрон і передала естафету на 4-й позиції. Другою була Джима, 3 додаткові патрони, передала естафету на 3-й позиції. На третьому етапі за Україну бігла Блашко. Вона використала 1 додатковий патрон і передала естафету на 4-й позиції. Підгрушна бігла на заключному етапі. У результаті – 2 додаткові патрони та підсумково 3-тя сходинка.

“Для українок це третя поспіль бронзова нагорода на третьому поспіль Чемпіонаті світу”, – зазначили в Мінспорту.

У чоловічій естафеті збірна України фінішувала п’ятою. За нашу команду виступали: Богдан Цимбал, Дмитро Підручний, Артем Прима та Антон Дудченко.

Біатлон
Фото // Чемпіонат світу у словенській Поклюці

Відтак, чоловічою гонкою з масовим стартом на 15 км завершилася програма чемпіонату світу з біатлону, який з 10 лютого проходив в словенській Поклюці.

Україна в цій дисципліні була представлена Артемом Примою, який не зміг продемонструвати високий результат.

Після двох лежок наш співвітчизник мав непогані шанси на потрапляння в топ-6, проте зі стрільбою стоячи у 33-річного уродженця Чернігова не склалося. 4 неточних влучення відкинули українця на 21 місце.

Перемогу здобув норвежець Стурла Легрейд, що став триразовим чемпіоном світу. Його співвітчизник Йоганнес Дале фінішував другим. Третю сходинку посів Кантен Фійон Має.