Якщо ви полюбляєте серіали з цікавим та непередбачуваним сюжетом, які водночас сповнені гумору, маємо для вас чудову новину. Стрімінговий сервіс Netflix випустив наприкінці січня справжній хіт – серіал з довгою назвою «Жінка в домі навпроти дівчини у вікні». Серіал вже встиг очолити список найпопулярніших серіалів Netflix в Україні й викликав неабиякий резонанс. Про це пише Vogue. 

Розповідаємо, чому варто виділити свій час ввечері та подивитися серіал «Жінка в домі навпроти дівчини у вікні». 

colliderimages.com

Головна героїня, Анна (Крістен Белл) — у минулому художниця, яка пережила загибель 9-річної доньки й розлучення з чоловіком. Тепер вона закинула живопис, проте захопилася вином, антидепресантами, бульварними детективами та спостереженням за сусідами з вікна свого будинку.

Одного разу в будинок навпроти переїжджає симпатичний сусід Нік з дев’ятирічною донькою — вдівець, дружина якого загинула в озері. Анна кокетує з новим сусідом і читає на ніч його дочці, навіть починає фантазувати про їх стосунки. Однак, раптово приїжджає дівчина Ніка, стюардеса Ліза. 

colliderimages.com

Наступного дня Анна, запивши заспокійливі таблетки вином, за звичкою сидить у кріслі біля вікна — і бачить, як хтось жорстоко вбиває Лізу. Нік все заперечує — каже, Ліз полетіла до Сієтла, показує листування з дівчиною. Але Анна йому не вірить. Тепер вона хоче розібратися у всьому. А може, це все її галюцинація. А якщо ні? Можливо, убивство їй не привиділося. Тож, треба знайти вбивцю, з’ясувати його мотив.

Netflix

Творці серіалу зазначають, що вони надихалися передусім книжками «Дівчина у потягу» і «Жінка у вікні», сюжети яких однакові й банальні, а перебіг подій легко передбачити.

Рейчел Рамрас, актриса й одна зі співавторів серіалу, розповідає в інтерв’ю Collider: 

«Ялюблюцікниги — „Загублена», „Дівчинаупотягу“, „Жінкаувікні“, „Жінкавкаюті 10“ іцейсписокможнапродовжити. Нампростоздалосядужекумедним, щоїхнісюжетимайжезавждиідентичні, алевонивеселійзахопливі, іямоглабпрочитатиїхсотню. Уназвікожногознихєабожінка, абодівчина, тожусепочалосязцієїабсурдноїназви. Потіммивирішували, наскількивідвертокумедниммизбираємосяцезробити. Тон, наякомузупинилися, мивважаємонайвдалішим».

Photo by Vogue 

Іронію серіалу оцінили не всі кінокритики. Але яскрава детективна лінія «Жінки в домі навпроти дівчини у вікні» точно не дасть занудьгувати. 

Дивіться захоплюючий серіал «Жінка в домі навпроти дівчини у вікні» на сайті Netflix. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here