Недавно мережу сколихнула хвиля зізнань про домагання студенток, які вчинив Володимир Талашко – викладач в Карпенка-Карого та зірка фільму Леоніда Бикова “В бій ідуть лише старі”. І ось днями секс-скандал підігріла ще одна жертва актора, яку Талашко нібито зґвалтував у 17 років. 

Після низки зізнань Марія Смирнова-Матрос наважилась розповісти свою історію. Як з’ясувалось, 75-річний Володимир Талашко був для неї не просто викладачем, а давнім другом сім’ї. Він і порадив дівчині вступати на режисуру до Київського університету театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого.

Як і іншим абітурієнткам, зірка радянського кіно запропонував Марії свою допомогу в підготовці до вступних іспитів. Схоже, неповнолітню Талашко нібито зґвалтував на одній з репетицій. Про це йдеться на фейсбук Марії Смирнової-Матрос .

«Володимир Талашко зґвалтував мене в мої 17 років. Він був другом моєї сім’ї з моїх чотирьох років. Теж запросив до себе “репетирувати” до вступу, і я поїхала за мрією», – поділилась Марія Смирнова. 

Як зізналась дівчина у коментарях, 17-річною вона не звернулась у поліцію, бо “не хотілось починати публічний скандал”. Зараз, коли про домагання Талашка заговорили десятки жертв, вона наважилась розповісти правду.

“Кількість жертв привертає увагу, ось я вирішила додати йому в скарбничку”, – пояснила Марія Смирнова-Матрос.

Як відомо, на початку серпня у мережу потрапили історії студенток і абітурієнток театрального університету мені Карпенка-Карого, які стали жертвами сексуальних домагань 75-річного викладача. Упродовж останніх 20 років він запрошував дівчат додому під приводом репетицій, роздягав і пропонував інтим. 

Успішна журналістка Яніна Соколова підтримала жертв Володимира Талашка й заявила, що він не єдиний розбещувач молодих дівчат у київському виші. Студенткою вона теж отримувала непристойні пропозиції від викладачів.

Сам актор заперечив усі звинувачення – інтимного спілкування зі студентками й абітурієнтками в нього ніби-то не було. У Карпенка-Карого запевнили, що “навіть чуток на таку тему ніколи не чули”. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here