Американські і канадські силовики провели операцію із затримання жінки, яку підозрюють у спробі отруїти президента США Дональда Трампа. Зокрема, на прикордонному переході в штаті Нью-Йорк при спробі в’їхати в США з Канади заарештували жінку, яку підозрюють у відправці президенту Дональду Трампу листа, просякнутого отрутою рицином. Про це повідомляє телеканал CNN.

За словами представника правоохоронних органів, жінка при собі мала пістолет. Звинувачення їй пред’явить прокуратура США у Вашингтоні, округ Колумбія.

Фото | Дональд Трамп 

Раніше повідомлялося, що правоохоронні органи перехопили посилку з рицином, відправлену Трампу минулого тижня. Тоді з’ясували, що лист прийшов з Сент-Хьюберта, Квебек, і містило гранульовану речовина. Для підтвердження присутності рицину було проведено два тести.

Фото | Pixabay

Рицин — білковий токсин рослинного походження, надзвичайно токсичний, особливо у вигляді аерозолів. Білий порошок без запаху, добре розчинний у воді. Відомо, що рицин в 6 раз отруйніший ніж ціанід калію. При ковтанні він викликає нудоту, блювоту і внутрішня кровотеча шлунку і кишечника, за яким слідує відмова печінки, селезінки і нирок і смерть в результаті колапсу системи кровообігу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here