Петиція українського продюсера Ігоря Кондратюка про повну заборону гастролей російських музикантів набрала понад 25000 голосів, необхідних для її розгляду президентом Володимиром Зеленським. Про це повідомляє офіційний сайт електронних петицій. 

Петиція, опублікована 21 вересня 2021 року, набрала необхідні понад 25000 голосів навіть раніше терміну – до кінця голосування залишилося ще 72 дні. Тепер, відповідно до закону, її розгляне президент Володимир Зеленський.

Продюсер Ігор Кондратюк у петиції стверджує, що російські артисти, які промовчали та підтримали окупацію Криму і війну на Донбасі, теж несуть відповідальність за дії Росії. 

Підкреслюється, що виключення з заборони можливі тільки для тих російських артистів, які публічно виступили проти російської агресії щодо України. Ігор Кондратюк також зазначив, що “музика та інші види мистецтва від агресора не можуть бути поза політикою під час війни”.

«Оскільки представники агресора, які промовчали і тим самим підтримали окупацію Криму та розв’язання Росією, їхньою батьківщиною, війни на східному Донбасі, своїм мовчанням теж несуть відповідальність за агресивні дії Росії. Виключення для заборони допускаю лише для тих російських представників культури, хто публічно виступив проти російської агресії: письменник Віктор Шендерович, акторка Лія Ахеджакова, музикант Андрій Макаревич та інші. Це неприродньо, коли артист виступає і для росіян-окупантів, і для окупованих ними українців», – пише Кондратюк і додає, що музика та інші види мистецтва «є продовження війни іншими методами».

Ігор Кондратюк
Фото // Ігор Кондратюк

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here