Ювелірна компанія “Фаберже” випустить унікальне дорогоцінне яйце в честь десятиліття з моменту виходу першої серії “Ігри престолів”. Ціна виробу становить $ 2,2 млн. Про це повідомляє The Hollywood Reporter.

За інформацією видання, компанія представить виріб, інкрустований діамантами та рубінами. Дизайн даної роботи був натхненний історією Дейенеріс Таргаріен. Розробкою оформлення яйця займалися провідний дизайнер Faberge Ltd Лійса Таллгрен і художниця по костюмах “Ігри престолів” Мішель Клептон.

Яйце Фаберже Гра Престолів

Також телеканал HBO з нагоди ювілею популярного серіалу також оголосив, що весь квітень буде відзначатися “Залізна річниця” (The Iron Anniversary). Відзначається, що на телеканалі HBO пройде марафон шоу, а на стрімінговому сервісі HBO Max будуть показувати інтерактивну сторінку з інформацією про “Гру престолів”. На ній з’явиться понад 150 відео, присвячених проєкту і його створення.

Яйце Фаберже Гра Престолів

Крім того, фанатів шоу порадують лінійкою крафтового пива, яку випустить компанія Mikkeller. Також відбудеться вихід лімітованої серії фігурок з героями серіалу від Funko Pop.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here