Із 23 травня у Києві запрацює наземний транспорт, з 25 травня – метро, з 1 червня – садочки

З 1 червня у столиці відновиться робота дитячих садочків, навчання у випускників у школах та вишах, функціонування спортзалів тощо.

0
87
когда откроют метро
Карантин в Україні

У Києві з 23 травня повноцінно запрацює наземний транспорт, а з 25 травня відновить роботу метрополітен. Про це заявив міський голова Києва Віталій Кличко на брифінгу.

“Із дотриманням усіх норм та регламентів у Києві з 23 травня у звичайному режимі почне працювати наземний громадський транспорт: автобуси трамваї, тролейбуси. Розпочнуть роботу магазини площею до 1000 квадратних метрів. Відкриються спортивні та дитячі майданчики у парках, скверах, на прибудинкових територіях. З 25 травня буде відновлена робота метрополітену. Також відкриються промислові ринки та сільськогосподарські ярмарки. Рішення, щодо дати відкриття великих торгових центрів ми ухвалимо окремо – після того, як метро відновить свою роботу”, – заявив мер Києва. 

Віталій Кличко також повідомив, що з 1 червня у столиці відновиться робота дитячих садочків, навчання у випускників у школах та вишах, функціонування спортзалів тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here