Букінгемський палац також повідомив, що після інтервʼю принца Гаррі і Меган Маркл з Опрою Вінфрі вся сімʼя засмучена, дізнавшись повною мірою, наскільки складними були останні кілька років для подружжя. У заяві палацу йдеться, що «спогади можуть відрізнятися», але заяви, зроблені в інтерв’ю, були «сприйняті дуже серйозно»:

«Вся сім’я засмучена, дізнавшись, наскільки складними були останні кілька років для Гаррі та Меган».

Напередодні Дня Співдружності націй (Commonwealth Day), який щорічно відзначається у Великобританії в другий понеділок березня, Єлизавета II звернулася до своїх підданих з посланням. У своїй промові вона наголосила на важливості підтримки зв’язку з сім’єю і друзями в період «випробувань».

Шанувальники королівської сім’ї впевнені, що тут варто читати між рядків: під «випробуваннями» монарх розуміє не тільки пандемію коронавірусу, що охопила весь світ, а й непрості відносини з принцом Гаррі і Меган Маркл, які відмовилися від усіх своїх привілеїв і вирушили будувати нове життя в Північну Америку.

У своєму зверненні до нації Єлизавета II також високо оцінила «безмежну відданість своєму обов’язку», що спостерігається в усій Співдружності – особливо в рядах лікарів, які борються з пандемією на передовій. Королева підкреслила, що тільки «дружба, дух єдності і спільні досягнення» у всьому світі допомагають успішно боротися з поширенням коронавірусної інфекції.

«Випробування, пережиті настільки багатьма, привели до глибшого розуміння взаємної і духовної підтримки, які ми цінуємо, перебуваючи в зв’язку один з одним», – заявила Єлизавета II.

Нагадаємо, прем’єра інтерв’ю легендарної телеведучої Опри Вінфрі з принцом Гаррі та Меган Маркл відбулась 7 березня на каналі CBS. Уривки розмов, які з’являлися напередодні, обговорювалися на перших шпальтах газет, експерти по королівській родині шукали в них таємні смисли.

Це перше докладне інтерв’ю герцогині Сассекської Меган і її чоловіка, принца Гаррі, після того, як вони рік тому відмовилися від королівських обов’язків.

За кілька годин до виходу інтерв’ю газета The Times написала з посиланням на джерела, що в Букінгемському палаці «розцінили його як «оголошення війни» королівській родині».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here