Японський мільярдер Юсаку Маедзава запросив вісьмох людей приєднатися до нього для подорожі навколо Місяця на космічному кораблі компанії SpaceX Ілона Маска.

Мільярдер зазначив, що заплатить за всю подорож, тож всі переможці відбору вирушать у подорож безплатно. Місію, яка називається  DearMoon – мають здійснити в 2023 році.

“Я хочу, щоб приєдналися люди різного походження”, – сказав він у відео у Twitter.

Ціна, яку Маедзава погодився заплатити за свій квиток до космосу, не розголошується, але, за словами Маска, це були “великі гроші”. Ця місія, запланована на 2023 рік, стане першою подорожжю людей до Місяця з 1972 року.

Заявники мають відповідати двом критеріям: вони мають просувати “будь-яку діяльність”, щоб “якимось чином допомогти іншим людям і суспільству”, і бути “готовими підтримати інших членів екіпажу, які поділяють подібні прагнення”.

Юсаку Маедзава – магнат зі світу моди і колекціонер творів мистецтва. У 2018 році саме Маедзаву назвали першим приватним пасажиром, який здійснить подорож навколо Місяця на космічному кораблі компанії SpaceX, яка належить Ілону Маску.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here