Дивіться кращі ідеї, як прикрасити ялинку на Новий 2021 рік і які символи використовувати, щоб залучити в свій будинок успіх, любов і достаток. 2021 рік – рік Металевого Бика. Ця тварина не любить занадто великої яскравості, химерності. Навпаки, її приваблює лаконічність і свіжі кольори. Модні тенденції в новорічному декорі допоможуть вам правильно прикрасити ялинку на Новий рік 2021, щоб привернути прихильність бика.

Благородний метал – головний тренд 2021 року

Щоб красиво прикрасити ялинку на Новий рік, надайте перевагу кольорам, які любить Бик. У цьому сезоні фавориткою стане біла ялинка, яка чудово виглядає в будь-якому інтер’єрі. Доповніть її великими кулями, фігурками або стрічками. І не забудьте про гірлянду, яка буде яскраво відсвічуватись від білосніжних гілочок дерева.

Крім традиційних кульок, прикрасьте ялинку фігурками сніговиків, метеликів, янголят, тварин. Дуже добре виглядають великі фігури, які ледве-ледве визирають з-за густої хвої. Якщо ви надаєте перевагу маленьким ялиночкам, прикрасьте їх в лаконічному стилі. Використовуйте один або два види прикрас і зупиніть свій вибір на традиційних для цього року кольорах.

Також у моді прикраси для ялинки своїми руками. Ви можете зробити банти і підвіски, використовуючи атласні стрічки, паєтки, сушені апельсини, шишки та інші варіанти декору. Ще один модний тренд – сніжинки, які ви можете зробити самостійно. Вибирайте будь-які відтінки, але фаворитом залишається білий і металевий. Дуже стильний вигляд мають ялинки, прикрашені в одному кольорі. 

Символи на удачу

Щоб в наступному році вас завжди супроводжував успіх, обов’язково використовуйте в оформленні ялинки срібну мішуру, монети, каштани у фользі, дзвіночки. Для залучення благополуччя прикрасьте ялинку волоськими горіхами, зеленими гірляндами, іграшками у вигляді оленя і жолудями.

Дивіться на ці фото красивих ялинок в блакитному, металевому і білому кольорах і надихайтесь…🎄 Гортайте карусель 👉👉👉👉👉

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here