Як зрозуміти, що ви подобаєтеся людині: поведінкові ознаки

Які поведінкові ознаки говорять про те, що хтось до вас небайдужий?

0
1666

Щоб зрозуміти, як відноситься до вас людина – досить звернути увагу на мову тіла цієї людини Жести можуть розповісти про ставлення людини до вас. Отже, які поведінкові ознаки говорять про те, що хтось до вас небайдужий. 

Якщо людина прагне прибрати всі предмети, які фізично між вами – ви їй небайдужі 

Коли ми спілкуємося з симпатичною нам людиною, то прагнемо усунути всі фізичні бар’єри, що розділяють нас з нею. Під бар’єрами в даному випадку розуміються різні предмети: гуртки, тарілки, сумки, подушки та інше.

Наприклад, якщо людина ставить свій стакан між собою і вами, то романтичної або дружньої нотки у вашому спілкуванні немає. Або якщо жінка під час розмови з чоловіком тримає перед собою сумку, то вона поки не має наміру вступати з ним в близькі стосунки.

как понять нравишься ты человеку

Особистий простір важливий для кожної людини. Порушують межі ті люди, які хочуть нам сподобатися 

Підсвідомо люди прагнуть фізично бути ближче до тих, хто їм подобається, і тримають дистанцію від тих, хто їм несимпатичний. Ця поведінкова ознака пов’язана з прагненням захистити особисту територію від «хижаків», що було властиво людині ще в давнину.

Такі ознаки, як нахил голови в бік співрозмовника або поворот корпусу тіла до нього, говорять про те, що цей співрозмовник людині небайдужий.

Подивіться на стопи людини – в який бік вони розвернуті може багато про що розповісти 

Один з безпомилкових сигналів тіла – напрямок стоп. Якщо людина розмовляє з кимось іншим, а його стопи дивляться прямо на вас, то підсвідомо він хоче підійти до вас. Цікаво, що цей сигнал з’являється першим: спочатку людина повертає стопи в сторону симпатичної людини, а вже потім виявляє всі інші ознаки симпатії.

как понять нравишься ты человеку

Підняті брови – не тільки свідчать про подив 

Під час вітання той, кому ви симпатичні, мимоволі піднімає брови. Чим сильніша симпатія, тим очевидніше брови будуть підняті. 

Випрямлення спина – ознака симпатії 

Чоловікам під час спілкування з цікавою жінкою властиво інстинктивно випрямляти спину або навіть трохи відкидатися назад. Таким чином людина показує себе у всій красі і стає трохи вище ростом. Хоча на перший погляд може здатися, що чоловік намагається відсторонитися від вас.

как понять нравишься ты человеку

Якщо йдете з кимось поруч, подивіться на те, яку позицію щодо вас займає супутник 

Якщо людина йде попереду вас, з точки зору психології – це означає, що вона піклується про себе, а ви йому не цікаві. Якщо ж людина йде позаду вас, швидше за все, ви йому симпатичні. Якщо супутник йде поруч, крок в крок, то це ознака наявної симпатії.

как понять нравишься ты человеку

Зверніть увагу на те, як часто людина моргає 

Коли людині не особливо подобається співрозмовник, вона мимоволі буде закривати очі. І навпаки, людина буде моргати рідше, якщо ви їй подобаєтеся.

Положення рук чоловіка 

Чоловікам властиво відкривати свої слабкі сторони перед жінками, які їм подобаються. Один із способів ненав’язливо продемонструвати свою вразливість – поставити руки на стегна, відкривши живіт. Жест може здатися зарозумілим, але зазвичай означає, що чоловік відкритий для вас.

как понять нравишься ты человеку

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here