Пізня робота, бурхлива або безсоння ніч, втома від домашніх клопотів дають на ранок про себе знати – синці під очима, опухле обличчя і “пом’ятий” зовнішній вигляд. Але, виявляється, існують методи, які можуть допомогти виглядати свіжою і здоровою. У чому секрет? Про це дивіться у популярному фешншоу “You are the Supermodel” на медіаплатформі Vuuzle TV

Випуск на тему “Life Balance” вже на Vuuzle TV! Ведучі шоу “You are the Supermodel” Maryalyse і Jenna поділяться лайфхаками, як за допомогою макіяжу замаскувати синці під очима та опухле обличчя. 

Існує хибна думка, що за допомогою тонального крему не важко приховати недоліки обличчя. Для цього потрібно накласти більш темний крем в області шиї, на вилиці і крила носа, більш світлий відтінок крему наносять на решту поверхні особи. Але, виявляється, такий метод підходить тільки для фотозйомок. А для повсякденного макіяжу такий спосіб не варто застосовувати, адже при помірному освітленні не буде ніякого ефекту, а в гіршому випадку різниця в кольорі буде кидатися в очі оточуючим. 

Дивитись ОНЛАЙН і БЕЗКОШТОВНО “You are the Supermodel | Life Balance” на Vuuzle TV! 

You are the Supermodel

Шоу “You are the Supermodel” – це “енциклопедія краси і стилю”, відеожурнал для жінок будь-якого віку. У кожному випуску обговорюються цікаві теми, що охоплюють новинки зі світу краси, фешніндустрії, модні розваги, стильний одяг і взуття та, звичайно – макіяж.  Ведучі шоу діляться секретами моделей: як їдять, одягаються, тренуються, сплять, знімають стрес, подорожують і залишаються привабливими, незважаючи ні на що. А ви коли-небудь замислювались, як це бути супермоделлю? Відповідь шукайте на Vuuzle TV!

Нагадаємо, Vuuzle TV – це популярна міжнародна медіаплатформа, яка висвітлює найцікавіші новини про життя знаменитостей, розваги, фешніндустрію, шоу-бізнес, науку, інновації, кіно та спорт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here