Кожна компанія в своєму розвитку проходить певний шлях і, водночас, схожі етапи розвитку, які називають: «дитинство», «юність», «зрілість» тощо. Для кожного з цих етапів характерні свої форми організації роботи і управління. Засновник Vuuzle Media Corp Limited Ronnie Flynn вважає, що сталий розвиток зумовлює можливість ведення бізнесу в майбутньому, отже, є невід’ємною частиною стратегії компанії.

Перед командою Vuuzle Media Corp Limited стоїть чітке завдання розширити можливості росту, застосовуючи принципи інноваційного розвитку в бізнесі, а також сприяти економічному росту і соціальних умов. 

Цінності компанії Vuuzle Media Corp Limited — фундаментальні переконання, на яких базується бізнес. Це головні принципи, які використовуються при взаємодії з іншими компаніями, клієнтами і співробітниками. Після визначення списку цінності мають бути твердими і непохитними — буквально ультиматумом, а не пропозицією. 

Control what you view!

«Control what you view!»,– слоган стрімінгового додатку Vuuzle.TV. Саме ця фраза демонструє цінності компанії: прагнення створювати якісний продукт для користувачів зі всього світу. 

VUUZLE MEDIA CORP LIMITED

Засновник Vuuzle Media Corp Limited Ronnie Flynn розповідає, що компанія зараз працює над прогресивними та перспективними проєктами, що стосуються сфери інтернету, медіа і криптовалюти. Зокрема, Vuuzle Media Corp Limited впроваджує такі проєкти, як: потоковий сервіс Vuuzle.TV, сучасна Vuuzle Dubai Studios, ліцензійний в ОАЕ Vuuzle Film Production, музичний додаток Vumu Music, застосунок для штучного інтелекту під назвою Clout 9, ігровий додаток Gamevuu, сучасний онлайн майданчик з широким асортиментом товарів краших світових брендів The Dubai Shopping Channel, а також токен Vuco Coin та блокчейн платформа для торгівлі криптовалютою Cryptocaptrades. 

VUUZLE MEDIA CORP LIMITED ВТІЛЮЄ В ЖИТТЯ НАСТУПНІ ПРИНЦИПИ: 

#1 Прозорість і забезпечення довіри до компанії

Vuuzle Media Corp Limited створює середовище, в якому надає всім зацікавленим сторонам необхідну їм для прийняття раціональних рішень інформацію у відкритій, повній, своєчасній і зрозумілій формі. Компанія враховує інтереси всіх зацікавлених осіб – це стосується взаємовідносин як із співробітниками, так і з бізнесом і медіа спільнотою.

Такий підхід створює довіру до компанії, налагоджує комунікацію та сприйняття з боку потенційних клієнтів. Всередині компанії прозорість впливає на побудову відкритого та продуктивного діалогу зі співробітниками, партнерами та інвесторами, як діючими, так і майбутніми.

#2 Інновації – крок у майбутнє

Інновації сприяють стійкому розвитку, представляють основу діяльності компанії. Інтеграція в комерційну діяльність і стратегія стійкого розвитку застосовується у всіх напрямках діяльності компанії і є невід’ємною частиною бізнесу.

Інноваційна компанія завжди знає, чому її новий продукт не злетів або злетів, і що вона буде робити наступного разу, щоб не наступити на ті ж самі «граблі». І корпоративні інновації – це побудова системи всередині організації, яка робить проблеми очевидними і видимими для всіх без винятку. 

VUUZLE MEDIA CORP LIMITED

#3 Розвиток співробітників в компанії – фундамент успішного бізнесу

Навички і компетенції співробітників є активом компанії, що дає змогу організаціям успішно справлятися з викликами та завданнями бізнесу.

Наявність чіткої і зрозумілої мети і цілеспрямована робота – це ті речі, які допомагають кожній людині бути більш ефективною і наполегливою, і при цьому досягати заздалегідь бажаних і очікуваних результатів. У свою чергу, для компаній, в яких працює багато людей, від яких залежать результати її роботи, наявність такої чіткої мети є ще більш важливим і необхідним, ніж для окремої людини, оскільки вона допомагає об’єднати зусилля багатьох людей і завдяки їх злагодженій роботі досягати поставлених цілей. 

Отже, на думку засновника Vuuzle Media Corp Limited Ronnie Flynn – щоб бізнес був успішним і приносив хороший дохід, його необхідно постійно розвивати і вдосконалювати. Саме цим і займається команда Vuuzle Media Corp Limited.

Author: Ivanna Samotei // Chief Content Writer & Public Relations Specialist at Vuuzle Media Corp Limited

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here