Українські зірки, інфлюєнсери та медійні особи відреагували у мережі на останні новини, які стосуються російської агресії щодо України.  Більшість артистів діляться світлинами в соціальних мережах, де розповідають про майбутні концерти та виступи, однак в мережі жваво обговорюють виїзд публічних людей із країни. 

Тож, розповідаємо реакцію українських зірок на останні новини. Дізнавайтеся, чи вдається артистам зберігати спокій у важкі для України часи та чи планують вони виїжджати за кордон.

Євген Клопотенко 

«Мій особистий рецепт, щоб не переживати:
1. Вирішив, що буду робити у найгіршому сценарії
2. Закинув у багажник тривожну валізу, але вона чомусь схожа на набір для риболовлі
3. Продовжую працювати, щоб робити Україну кращою у тій сфері, у якій можу
…» – написав в Instagram Євген Клопотенко.

Женя Галич

«Мне не понять «искусственного» мирового молчания, «показушных, не действующих санкций», которыми нас кормили 8 лет!!!
Не понять мирового пассивного, созидательного бездействия. 

Не понять своих коллег, которые с завидной регулярностью приезжали на гастроли и фестивали в мою страну, восхищались какая она великая и свободная, якобы переживая о том, что в моей стране идёт война, которую развязал «ваш президент», а теперь молчат!

Не понять ваших оппозиционных лидеров, блогеров, музыкантов, актёров, публичных людей, которой просто молчат, позволяя пропаганде навязывать своей же аудитории наглую ложь, ничего не разъясняя и не реагирую на весь этот пиздец! 

Вы воспитали и позволили и позволяете этой мрази так вести себя со всем миром, и с собой. Весь мир, не реагируя радикально, позволяет диктатору так себя вести. 

Проглатывая все эти годы все то говно которым вас кормят, знайте – на всех, кто молчит и просто наблюдает лежит ответственность за каждую смерть, за стариков, лишенных дома, за детей, лишенных отца, за украинцев, лишенных целостности своей страны! 

И самое главное – на молчащих ответственность за смерти ваших пацанов, которых эта мразь отправит на верную гибель. Не допустите…

Украина великая страна! 
Сейчас не 2014. Мы стали другими. 
Мы будем рвать зубами за свою страну. 

«…хто з мечем до нас прийде, від меча і загине!» 
– пише Instagram в Женя Галич.

     Маша Єфросініна

Настя Каменських 

Ілона Гвоздьова 

“Якби чоловіки знали як складно цьому світові даються люди, вони б ніколи не починали війну! 💛💙 На підтримку Миру та життя без війни #мирбезвійни. Господи, дай нам сили це пережити!” — написала зірка у своїй публікації.

Також у сторіс Гвоздьова додала, що вона та її сім’я нікуди не збираються їхати і закликала не впадати в паніку: «Згадайте історію за останні 10 років і якими часом страшними були моменти: помаранчева революція, 2014 рік, рік Covid-19 і так далі, і всі ми з вами все одно встаємо та йдемо далі. Будьте сильні духом і здорові тілом!» – висловилася у своєму Instagram зірка. 

Григорій Решетник 

«Україна не спить…Україна сильна та єдина! УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ 💙💛» – написав ведучий шоу Холостяк і Україна має талант. 

Анатолій Анатоліч

У своєму профілі Instagram  телеведучий опублікував фото зі своїми дочками, до якого зробивлоготип одного з російських телеканалів, та підписав: «На фото бендерівець знущається з російськомовних дітей. Віддаю фото російським ЗМІ. Безкоштовно».

    Юрій Горбунов 

«Страх і паніка-найкращі союзники божевільного карлика!!! Однозначно на нього чекає Гаага! А ми,українці,як ніколи стаємо сильними! Наша віра в армію ,Бога,нашу правоту-робить нас найсильнішими в світі! Тому-віримо,допомагаємо армії,працюємо,плануємо майбутнє і зберігаємо спокій!! Слава Україні!!» – написав у публікацію Горбунов. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here