Індійське кіно багатогранне та абсолютно сучасне. Фактично, це величезна індустрія, яка є другою в світі після Голлівуду. Цікаво, що назва Боллівуд походить від двох слів – Голлівуд і Бомбей – місто, де в основному знімали і знімають фільми мовою хінді. Число глядачів Боллівуду далеко перевершує мільярд чоловік, а акторів кіноіндустрії неймовірно цінують. Розуміючи шалену популярність індійських фільмів, на сучасній Vuuzle Dubai Studios для стрімінгової медіаплатформи Vuuzle.TV вирішили виготовляти проєкт Chai with Ahmad. Ведучий ток-шоу Ahmad Аl  Marzooq щовипуску знайомить глядачів зі знаменитостями Боллівуду та Близького Сходу. 

Executive Producer кіно і телебачення та засновник Vuuzle Media Corp Ronnie Flynn розуміє, що фільми з характерними індійськими піснями і танцями збирають мільйони глядачів у всьому світі. Оскільки, індійське кіно стає з кожним роком популярніше, Vuuzle Film Production на запит кінолюбителів виготовляє про цю індустрію веселе ток-шоу Chai with Ahmad. 

На стрімінговій платформі Vuuzle.TV вже вийшли кілька інтерв’ю з кращими індійськими акторами, такими як: 

YASHIKA AANNANDA – південно-індійська актриса, яка здобула популярність у «Bigg Boss» – реалітичному телевізійному ігровому шоу, ведучим якого був суперзірка Kamal Hasan;

GIORGIA ANDRIANI – відома модель, актриса та танцівниця,  яка відома зйомками у фільмах Welcome to Bajrangpur, Karoline Kamakshi (2019) і Guest iin London (2017);

RAKHI SAWANT – індійська танцівниця, модель, актриса і ведуча на телебаченні. Вона була учасницею першого сезону індійського серіалу реаліті-шоу Bigg Boss 1 (2006), а також претендентом та фіналістом у Bigg Boss 14 (2020).

AHMAD АL  MARZOOQI – ВЕДУЧИЙ ТОК-ШОУ CHAI WITH AHMAD

Ведучий ток-шоу Ahmad Аl  Marzooqi – популярний UAE’s 1st Bollywood Blogger, Service & Operations, Media Management, Marketing Influencer. Він здобув освіту Master’s Mass Communication/Media StudiesMasters у Media і Mass Communication (2017 – 2019) в University of Wollongong in Dubai, а також Bachelor’s Business Administration і Management, General (2007 – 2012) в University of Dubai. 

Ahmad понад 8 років пропрацював як професіонал сфери послуг у структурі федерального уряду. Також він інфлюенсер соціальних мереж, який активно присутній в Instagram, маючи блог понад 55 тисяч підписників.

Варто відзначити, що ведучий Vuuzle.TV Ahmad Аl  Marzooqi вважається найпопулярнішим арабським блогером, що проводить інтерв’ю зі знаменитостями та розповідає про їхні шоу, ролі в кіно та фільми. Ahmad вивчає та аналізує тенденції і новини індустрії мистецтва і розваг, а також успішно записує блоги. Нагороджений кількома Star of the Month awards за свою кар’єру.

Foto // Instagram @chai_with_ahmad
Foto // Instagram @chai_with_ahmad

IRFAN PASHA – ПРОДЮСЕР ПРОЄКТУ CHAI WITH AHMAD

Продюсер Irfan Pasha родом з Індії, здобув освіту Persuaded MBA in Marketing, наразі живе і працює в Дубаї (ОАЕ) на Vuuzle Film Production. Під його керівництвом знаходиться величезна маса творчих і технічних завдань. Він бере участь у всіх етапах телевиробництва: у препродакшені, продакшені і постпродакшені. Продюсер взаємодіє з творчою та технічною частиною знімальної команди.

 Дивитись ОНЛАЙН і БЕЗКОШТОВНО Chai with Ahmad на Vuuzle.TV! 

Author: Ivanna Samotei // Vuuzle Media Corp Chief Content Writer & Public Relations Specialis

Download VuuzleTV on IOSAndroidRoku, or online at Vuuzle.tv See tons of channels and thousands of movies all free! Vuuzle is a premium streaming service that offers live video content. Such as hit television shows, news, sports, and feature-length movies.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

chai viwth

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here