Уявляєте, стан здоров’я людини залежить на 20 % від спадковості, на 10 % – від рівня розвитку медицини, на 20 % – від стану довкілля, на 50 % – від способу життя.

Здоров’я – це сукупність фізичних, духовних, соціальних якостей людини, що є основною її довголіття та необхідною умовою здійснення творчих планів, високої працездатності, створення сім’ї, народження й виховання дітей. Фізичне здоров’я дає гарне самопочуття, бадьорість, силу, а психічне – дарує спокій та чудовий настрій. Їх можна сформувати тільки шляхом отримання знань і постійної роботи над собою. 

За словами Ronnie Flynn – засновника Vuuzle Media Corp та виконавчого продюсера інноваційного Vuuzle Film Production, дуже важливо дотримуватися філософії здорового способу життя. Він переконаний, що здоровий спосіб життя закладає фундамент гарного самопочуття, зміцнює захисні сили організму та розкриває його потенційні можливості. Тому на інноваційній Vuuzle Dubai Studios особлива увага приділяється зйомкам шоу про спорт, фітнес, танці тощо. 

На стрімінговій платформі Vuuzle.TV щоденно виходять шоу, що вчать азам здорового життя та дають поради щодо того, як зміцнити всі системи свого організму, поліпшити загальне самопочуття та скинути зайву вагу. 

ВМИКАЙТЕ VUUZLE.TV – І ГАЙДА ТРЕНУВАТИСЯ ОНЛАЙН ТА БЕЗКОШТОВНО!

40 IS THE NEW 20

На Vuuzle.TV виходить мотивуюче шоу “40 Is The New 20”. Ведучий проєкту Saif Al-Yasi – експерт з бодібілдингу та правильного харчування (Nutrition PT), B.Sc Biotech / MBA ступінь магістра IFBB, фахівець з періодичного голодування. Saif Al-Yasi переконаний, що ніколи не пізно займатися своїм фізичним станом і здоров’ям. Він мотивує людей та навчає азам здорового способу життя. Зокрема, зосереджується на таких основних елементах: сон, харчування, фізичні навантаження. Кожного випуску Saif Al-Yasi демонструє глядачам комплекс вправ для певної частини тіла.

Дивитись ОНЛАЙН і БЕЗКОШТОВНО “40 Is The New 20” на Vuuzle.TV

JOS FITNESS TIPS

Не пропустіть на Vuuzle.TV гаряче шоу “Jos Fitness Tips”. Ведучий проєкту Josue Rodrigues – сертифікований персональний тренер у Дубаї, займається легкою атлетикою, а також спеціалізується на питаннях здоров’я і фітнесу. Він допомагає людям у Дубаї змінити своє життя на краще, має величезний досвід тренувального досвіду, активно поширює філософію здорового способу життя та фітнесу. 

Дивитись ОНЛАЙН і БЕЗКОШТОВНО “Jos Fitness Tips” на Vuuzle.TV!  

AFRO FIT-DUBAI

Також на Vuuzle.TV дивіться танцювальне шоу “AFRO FIT-DUBAI”. Ведучий проєкту Christian Nji – талановитий хореограф і CEO танцювальної студії “AFRO FIT-DUBAI”, який родом з Камеруну, але протягом останніх 4 років живе і будує кар’єру в Дубаї (ОАЕ). AFRO FIT-DUBAI – це перша автентична танцювальна афро-спільнота на Близькому Сході. Christian Nji за допомогою Afro Dance Choreography і Workout Set To Afrobeats допомагає людям будувати тіло мрії. Танці від Christian Nji – це високоінтенсивне кардіотренування, яке покращує загальний тонус м’язів, роботу лімфатичної системи, бореться зі стресом, стимулює клітини мозку та нормалізує режим сну. Неймовірно, адже тільки за годинне заняття людина може спалити майже 1200 калорій! 

Дивитись ОНЛАЙН і БЕЗКОШТОВНО “AFRO FIT-DUBAI” на Vuuzle.TV! 

DANCE WITH ALINA

А ще не пропустіть танцювальне шоу “Dance With Alina”. Ведуча проєкту Alina – російська танцівниця стріт-денсу, яка захоплюється хіп-хопом і брейкдансом. Наприклад, у першому випуску запального шоу “Dance With Alina” глядачі стають свідками вражаючого експерименту. Танцівник сучасних латиноамериканських танців Brian навчить Alina танцювати сальсу – парний кубинський танець африканського походження, який входить у програму сучасних латиноамериканських танців. Цікаво, що до початку 1970-х словом «сальса» позначали суміш всіляких латиноамериканських стилів і ритмів, включаючи гуарачу, ча-ча-ча, пачангу, румбу, мамбу й багато інших. Сальса містить у собі елементи різних танців і стилів країн Карибського басейну (Куба, Пуерто-Рико, Гаїті, Домініканська Республіка) і країн, що примикають до них, Центральної й Південної Америки (Мексика, Венесуела, Колумбія). Характер сальси виявляється в її основному кроці. Він виникає за рахунок нерухомості верхньої частини тіла й переносу акценту на ноги й талію. Рухи ніг украй важливі, тому що вони задають характерний для сальси рух стегон.

Дивитись ОНЛАЙН і БЕЗКОШТОВНО “Dance With Alina” на Vuuzle.TV!

HIP HOP CARDIO

Дивіться  на Vuuzle.TV запальне танцювальне шоу «Hip Hop Cardio». Ведучий проєкту – талановитий, креативний і харизматичний хореограф Rudolf Ouea. Hip Hop Cardio Dance Dubai – одна з найкращих танцювальних студій у Дубаї. Концепція проєкту – поєднати танці та фітнес так, щоб було унікально, весело та захоплююче. Хореограф Rudolf Ouea використав свої знання в галузі хіп-хопу та додав до цього фітнес – і вийшло щось оригінальне та запальне. А відтепер “Hip Hop Cardio“ ви можете побачити на Vuuzle TV. Просто зараз дізнавайтеся зворушливу історію створення однієї з найкращих танцювальних студій в Дубаї, а також вивчайте хіп-хоп.

Дивитись ОНЛАЙН і БЕЗКОШТОВНО “Hip Hop Cardio” на Vuuzle.TV!

MARINA FITNESS

Карантин – не привід закидати заняття спортом. Навпаки, чудовий час для тренувань з Vuuzle.TV. Дивіться на популярній медіаплатформі шоу “Marina Fitness”. Ведуча проєкту Marina Nicholas – відомий в Дубаї тренер з фітнесу та здорового способу життя, яка допомагає людям відновити фізичну форму після різних травм. Варто зауважити, що регулярні спортивні навантаження від “Marina Fitness” цілюще впливають на стан всього організму: зміцнюють м’язи, поліпшують м’язову витривалість, розвивають серцево-судинну систему. До того ж тренування сприяють виробленню ендорфінів – гормонів радості, які зменшують ризик розвитку депресій і пригнічених станів, а також допомагають знизити тривожність.

Дивитись ОНЛАЙН і БЕЗКОШТОВНО “Marina Fitness” на Vuuzle TV!  

Author: Ivanna Samotei // Vuuzle Media Corp Chief Content Writer & Public Relations Specialist

Download VuuzleTV on IOSAndroidRoku, or online at Vuuzle.tv See tons of channels and thousands of movies all free! Vuuzle is a premium streaming service that offers live video content. Such as hit television shows, news, sports, and feature-length movies.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here