Ситуація, що склалася в світі у зв’язку з пандемією COVID-19 продовжує розвиватися, і все більше світових компаній стикаються зі значними викликами. Окрім загрози здоров’ю людей, коронавірус має значний вплив на бізнес та економіку. І міжнародна компанія Vuuzle Media Corp ефективно реагує на кризу та з кожним днем стає сильнішою в цій «новій реальності».

Поки більшість підприємств, а особливо сфера гастрономії, готельна та авіа, у 2020-му рахували збитки, у низки фірм справи йшли вгору. Зокрема Vuuzle Media Corp вдалося збудувати і запустити в роботу інноваційну Vuuzle Dubai Studios, що використовує тільки кращу техніку і найпрогресивніші технології. Vuuzle Film Production не призупинив свою роботу – продакшн активно виробляє різні шоу та серіали, а також співпрацює з великими компаніями зі світовим ім’ям, такими як: бренд шоколадно-горіхової пасти Nutella, міжнародна мережа готелів класу люкс The Jumeriah group, еміратський телевізійний канал Abu Dhabi TV, медіаконгломерат MBC та інші. 

У нелегкі для світу часи Vuuzle Media Corp також успішно продовжила роботу над інноваційними проєктами: додатком для штучного інтелекту під назвою Clout 9 та Vumu Music. Цей музичний додаток виглядає як величезна музична бібліотека. Дизайн Vumu охоплює “списки відтворення”, де ви можете послухати пісню, перейти до альбому виконавця або знайти подібні за жанром сингли. А також у цьому музичному додатку можна слухати радіо, адже на Vumu Music розміщені кращі радіостанції світу. Радіостанції та плейлисти Vumu Music постійно оновлюються трендовими композиціями. Ось нещодавно в додатку з’явилися 2 станції: contemporary/smooth jazz station і 80’s rock station. Користувачі VUMU Music можуть відтворювати свої улюблені хіти аж у 40 категоріях: хіп-хоп, класика, поп, рок, кантрі, електронна музика.

Виконавчий продюсер Vuuzle Film Production і засновник Vuuzle Media Corp Ronnie Flynn зауважує, що криза також не завадила Vuuzle Media Corp на цьогорічній виставці CES 2021 отримати престижну нагороду “Brand Blazer 2021” від Verizon Media у номінації «Streaming Innovation». Цю нагороду присуджує Verizon Media, щоб продемонструвати найкраще використання технологій Verizon Media компаніями. І Vuuzle Media Corp цього року стала ПЕРШОЮ у впровадженні “Streaming Innovation”. 

Ronnie Flynn
Foto // Ronnie Flynn

Популярний вислів “We are in this together” відображає чіткий суспільний запит на соціальну відповідальність. Чимало людей вже відмовилися від брендів, чия реакція на пандемію – була некоректною. Тоді як Vuuzle Media Corp з перших днів пандемії почала підтримувати людей, що опинилися закриті в чотирьох стінах через світовий локдаун. Адже, на стімінговій платформі Vuuzle.TV глядачі можуть цілодобово переглядати онлайн і безкоштовно фільми, серіали та шоу. І що цікаво, що більшість проєктів відзняті на Vuuzle Dubai Studios. У часи світової пандемії Vuuzle Media Corp змогла налагодити виробництво не лише рейтингових шоу, але й презентувати власний міні-серіал під назвою The Portal – сучасний трилер про полеглих ангелів і нову грань життя, де панує влада, образа і гнів. Хронометраж однієї серії – 30 хвилин. Кожен епізод міні-серіалу має свою цікаву кульмінацію. 

The Portal series

Міжнародна компанія Vuuzle Media Corp має офіси в Нью-Йорку, Лас-Вегасі, Денвері, Філіппінах, Індонезії, Дубаї та Україні. І протягом пандемії COVID-19 менеджменту компанії вдалося налагодити безперебійну роботу всіх офісів у різних країнах світу. Тоді як багато бізнесів виявилися не готовими підтримувати активні комунікації в умовах соціального дистанціювання, але Vuuzle Media Corp змогла достойно пройти ці виклики. 

Співробітники Vuuzle Media Corp і безпосередньо її засновник Ronnie Flynn переконані, що в умовах кризи всі перебувають під постійним шквалом негативних новин. Бізнесу необхідно стати “маячком позитиву” і доносити свої повідомлення чітко і впевнено, інакше вони потонуть в інформаційному шумі. Адже ще навесні минулого року багатьом здавалося, що пандемія – це тимчасово. Сьогодні не залишається сумнівів, що швидкий “вихід” з цієї кризи – неможливий. Навіть коли ми зрештою знімемо маски, ми опинимося в зовсім іншому світі. Але з позитивними думками – реально подолати виклики сьогодення та досягти успіху. 

Author: Ivanna Samotei // Vuuzle Media Corp Chief Content Writer & Public Relations Specialis

Download VuuzleTV on IOSAndroidRoku, or online at Vuuzle.tv See tons of channels and thousands of movies all free! Vuuzle is a premium streaming service that offers live video content. Such as hit television shows, news, sports, and feature-length movies.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here