Як відомо, Vuuzle Media Corp Limited стала першою в історії ОТТ компанією, що випустила свій токен під назвою Vuco Coin. Зараз компанія робить реальні кроки, щоб бути представленою на кращих криптобіржах світу. Зокрема, монети, створені Vuuzle Media Corp Limited будуть доступні на кількох ринках, де існує система токенізації.

Тож йдучи до своєї мети, Vuuzle Media Corp Limited запускає нову платформу для торгівлі криптовалютою під назвою Cryptocaptrades. Платформа дозволятиме зберігати, надсилати, купувати, а також продавати існуючі криптовалюти. 

Вже відомо, що Cryptocaptrades буде доступним на Google Play та App Store.

СЕРЕД ОСНОВНИХ ПЕРЕВАГ CRYPTOCAPTRADES – ШВИДКІСТЬ, БЕЗПЕКА ТА ДОСТУПНІСТЬ!

Vuuzle Media Corp Limited обирає STO

ЧОМУ VUUZLE MEDIA CORP LIMITED ОБИРАЄ STO? У ЧОМУ ВІДМІННІСТЬ МІЖ ICO? 

Vuuzle Media Corp Limited анонсує, що обирає STO (Security Token Offerings), як форму інвестування блокчейн-проєктів. 

Токенізованні цінні папери являють собою акції компаній. Основна відмінність між ними та токенами корисності і оплати полягає в тому, що власники токенізованних цінних паперів мають права власності, а маркери корисності і оплати діють як купони і не дають своїм власникам прав традиційних інвесторів.

Фактично, токенізованні акції – це категорія токенів безпеки, які представляють собою право власності на такий актив, наприклад, борг або акціонерний капітал. Щоб визначити, чи є цифровий токен токенізованним цінним папером, застосовується тест Howey, прийнятий SEC. Він використовується для перевірки того, чи можна класифікувати угоду як «інвестиційний контракт».

Щоб токен був класифікований як інвестиційний контракт, він повинен відповідати наступним вимогам:

  • Користувач вкладає гроші;
  • Користувач розраховує отримати прибуток від інвестицій;
  • Інвестиції знаходяться в «спільному володінні»;
  • Власник отримує прибуток від дій сторонніх людей (не організаторів) або промоутерів.

Згідно з документом, опублікованим комісією з цінних паперів і бірж США (SEC), усі ICO зобов’язані пройти процедуру реєстрації. Очікується, що токени безпеки і пропозиція токенів безпеки стануть наступною тенденцією в сфері криптографії.

Токени безпеки підпорядковуються федеральним правилам про цінні папери і вступають в силу в перший день STO.

За словами засновника Vuuzle Media Corp Limited Ronnie Flynn, STO запускаються з урахуванням регулюючого управління. Вони зареєстровані в необхідних державних органах, відповідають всім вимогам законодавства і на 100% ЗАКОННІ.

Vuuzle Media Corp Limited обирає STO

Вимоги до учасників STO

Якщо взяти за основу правила, які SEC планує ввести для блокчейн-компаній, що розробляють токенізованні цінні папери, то інвестори повинні відповідати хоча б одній з наступних вимог:

Річний дохід більше 200 000 доларів США на людину або 300 000 доларів США для подружньої пари, що зберігається протягом останніх двох років і прогнозований на рік, в який людина планує інвестувати кошти;

Чисті активи на суму понад 1 мільйон доларів США, в які не включена вартість нерухомості, в якій інвестор проживає на постійній основі;

Організація, що має активи понад 5 мільйонів доларів, в тому числі венчурні та цільові фонди;

Організація, всі члени якої є акредитованими інвесторами.

Ось основні ПЕРЕВАГИ використання STO:

  • Значно менші комісії в порівнянні з традиційними інвестиціями;
  • Швидка обробка транзакцій у зв’язку з відсутністю довгого ланцюжка посередників;
  • Розширення бази інвесторів;
  • Автоматизоване проведення угод та інші.

Тобто, за словами засновника Vuuzle Media Corp Limited Ronnie Flynn, інвестори фактично набувають базові активи, які отримують свою цінність з чогось іншого. 100% регульовані пропозиції, які забезпечують безпеку інвесторів. Проєкти, призначені для STO, як правило, більш зрілі і заслуговують на довіру, ніж проекти в сфері ICO.

STO ВІДЧУВАЮТЬ ЗНАЧНЕ ЗРОСТАННЯ, В ТОЙ ЧАС ЯК КІЛЬКІСТЬ ICO СКОРОЧУЄТЬСЯ!

Варто відзначити, що розвиток STO почався наприкінці 2017 – початку 2018 року. Першими сервісами в світі, які розпочали роботу з токенізованними цінними паперами, стали Overstock.com і Polymath.

Задля полегшення процесу управління своїми фінансовими операціями VUUZLE MEDIA CORP LIMITED обирає FINTECH!

FINTECH включає розробку та використання криптовалют. Фінансова технологія використовується для того, щоб допомогти компаніям, власникам бізнесу та споживачам краще управляти своїми фінансовими операціями, процесами та життям, використовуючи спеціалізоване програмне забезпечення та алгоритми, які використовуються на комп’ютерах та, все частіше, на смартфонах.

А ДЛЯ ОБМІНУ КРИПТОВАЛЮТОЮ VUUZLE MEDIA CORP LIMITED ВИКОРИСТОВУЄ UNISWAP!

Варто відзначити, що популярність Uniswap сьогодні неймовірна. Фактично, це є децентралізована біржа на базі Ethereum (DEX), яка полегшує обмін токенами ERC-20 між трейдерами. У порівнянні з будь-якими іншими DEX біржами Uniswap набагато простіша у використанні. Завдяки одноранговим (P2P) транзакціям будь-які угоди можуть проводитися без посередників.

За словами засновника Vuuzle Media Corp Limited Ronnie Flynn, Uniswap може полегшити обмін токенами. Адже цей протокол полегшує автоматизовані транзакції між токенами криптовалюти на блокчейні Ethereum за допомогою смарт-контрактів. 

Важливим є те, що станом на жовтень 2020 року Uniswap вважався найбільшою децентралізованою біржею та четвертою за величиною біржею криптовалют в цілому за щоденними обсягами торгів – повідомляє Bloomberg. Відтак, 16 вересня 2020 року децентралізована держава Uniswap випустила власний одноіменний токен, який всього за сутки піднявся на 26 місце рейтингу капіталізації криптовалют. 

ЧИМ UNISWAP ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД ІНШИХ БІРЖ? Протокол Uniswap був натхненний концепцією “automated market maker” (AMM) Віталіка Бутеріна. Uniswap в основному використовує механізм Constant Product Market Maker Model, варіант Automated Market Making (AMM), який містить пули ліквідності для трейдерів. Uniswap не використовує книгу заявок для визначення цін. Замість цього протокол працює на основі рівняння, де загальна ліквідність – постійні показник в пулі. Для того щоб модель працювала, вона враховує джерела ліквідності. Так вона створює пул, який підтримує децентралізовану торгівлю і кредитування. Процес включає в себе лістинг і своппинг ERC-20 жетонів без книги заявок.

Author: Ivanna Samotei // Chief Content Writer & Public Relations Specialist at Vuuzle Media Corp Limited

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here