Ще пару десятиліть тому режисери знімали на традиційну плівку, і лише сміливі новатори могли уявити, що майбутнє індустрії буде належати цифровим технологіям. У 2009 році вперше в історії «Оскара» нагорода за кращу операторську роботу була присуджена фільму «Мільйонер з нетрів», повністю знятому на цифрову камеру.

Безперечно, цифрові технології допомагають значно спростити і прискорити процес кіновиробництва. Для цифрового кіно існує полегшене і більш «гнучке» знімальне устаткування, а також вдосконалене програмне забезпечення для монтажу. Крім того, для прокату за світовими кінотеатрам досить відправляти дані в цифровому вигляді. 

ІННОВАЦІЇ = МАЙБУТНЄ!

Засновник міжнародної компанії Vuuzle Media Corp Ronnie Flynn впевнений, що за інноваціями стоїть майбутнє. Тому він активно впроваджує найпрогресивніші технології. Чого тільки варта сучасна кіностудія Vuuzle Studios у Дубаї (ОАЕ), обладнана найкращою і найсучаснішою технікою, яка наразі існує у світі. 

Далі мова йтиме про ліцензійну в ОАЕ Vuuzle Film Production – дочірню компанію, яка належить Vuuzle Media Corp. Сьогодні Vuuzle Film Production активно займається виробництвом фільмів та телешоу, а також здає в оренду свою унікальну кіностудію великим всесвітньовідомим компаніям. 

Зокрема, нещодавно з Vuuzle Film Production почали співпрацювати такі компанії, як бренд шоколадно-горіхової пасти Nutella, міжнародна мережа готелів класу люкс The Jumeriah group, еміратський телевізійний канал Abu Dhabi TV, медіаконгломерат MBC та інші. 

Унікальний дизайн і технологічні можливості Vuuzle Film Production приваблюють до співпраці всесвітньовідомі компанії! 

Vuuzle Film Production використовує у виробництві шоу і фільмів технологію хромакей – це зйомки на тлі зеленого екрану, що дозволяють в процесі монтажу видалити фон і замінити його на будь-який інший, а також додати в кадр відсутні на зйомках об’єкти або скомбінувати кадри, зняті в різних місцях. Технологія дозволяє значно скоротити бюджет, адже тепер знімальна команда може в будь-який час зняти потрібні кадри: чи то у великому місті, чи на тлі потрібного пейзажу…

Цікаво, що раніше найчастіше використовувався екран блакитного кольору, але професіонали поступово перейшли на екрани зеленого кольору, тому що в цьому випадку можна отримати більш високі значення яскравості, а значить і більш високу якість кінцевого зображення.

Основу технології, при якій зелений фон замінюється будь-яким іншим зображенням, називають keying. І саме точність keying визначає кінцеву якість зображення. Перевагу зеленому віддається з тієї причини, що цей колір максимально відрізняються від кольору шкіри людини. Vuuzle Film Production використовує правильне освітлення при зйомках, адже це також грає велику роль і помітно впливає на кінцеву якість зображення. Після завершення відеозйомки в процесі подальшої обробки відеоматеріалу зелений фон забирається за допомогою спеціального програмного забезпечення, для цього використовується технологія “Хромакей”, яка дозволяє відфільтрувати з кінцевої картинки зелений колір. 

Також Vuuzle Film Production активно використовує зображення, згенеровані комп’ютером – CGI. Варто сказати, що раніше особливо складно доводилося творцям фантастичних фільмів, в роботі над якими був потрібний цілий комплекс зусиль з боку каскадерів, а також складні декорації, грим, аніматроніка тощо. Відтак, частину цих проблем одним махом вирішила CGI-графіка.

Вперше елементи, створені за допомогою комп’ютерної графіки, з’явилися у фільмі 1973 року «Світ Дикого Заходу». Легендарний Джордж Лукас швидко підхопив цю тенденцію і відкрив першу в Голлівуді студію, що спеціалізується на комп’ютерній графіці, яка жваво використовувалася в його культовій франшизі «Зоряні війни». А вже в 1995 році глядачі по всьому світу подивилися «Історію іграшок», перший в історії анімаційний фільм, повністю створений за допомогою комп’ютерних технологій. Сьогодні без CGI-графіки не обходиться жоден фантастичний фільм.

Безсумнівно, Vuuzle Film Production займає нішу однієї з найвідоміших студій в ОАЕ і зараз почала активно співпрацювати з великим світовими компаніями, які в захваті від згаданих технічних можливостей Vuuzle Studios. А також захоплені унікальною кухнею, підготовленою ​​до зйомок будь-якого кулінарного шоу, video wall set, де можна знімати новини, а ще talk show set, готове прийняти гостей високого класу  та знаменитостей. Фактично, Vuuzle Film Production обладнаний повною сіткою освітлення та налаштований на прямі записи.

Author: Ivanna Samotei // Vuuzle Media Corp Chief Content Writer & Public Relations Specialist

Download VuuzleTV on IOSAndroidRoku, or online at Vuuzle.tv See tons of channels and thousands of movies all free! Vuuzle is a premium streaming service that offers live video content. Such as hit television shows, news, sports, and feature-length movies.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here