Стрімінговими послугами міжнародної компанії Vuuzle Media Corp користуються люди у всьому світі. І усвідомлення цього факту надихає кожного члена команди працювати продуктивніше та досягати нових висот. Прискіплива увага до бажань і потреб своєї аудиторії лежить в основі політики компанії, натхненної максимальною прозорістю та якістю. Vuuzle Media Corp віддана інтересам людей, які користуються стрімінговими додатками компанії. Серед прогресивних проектів Vuuzle Media Corp: музичний додаток під назвою Vumu Music, застосунок для штучного інтелекту під назвою Clout 9, ОТТ платформа Vuuzle.TV, ігровий додаток Gamevuu. І варто відзначити, що зі застосунки повністю відповідають рекомендаціям Apple і Google. 

За словами Ronnie Flynn – засновника Vuuzle Media Corp та виконавчого продюсера інноваційного Vuuzle Film Production, компанія намагається бути чесною і послідовною зі своїми користувачами. Адже тисячі людей у всьому світі обирають Vuuzle – і компанія робить все, щоб виправдати цю довіру. Одна з головних цінностей — це турбота про своїх користувачів. Vuuzle Media Corp постійно вдосконалює технічні можливості своїх додатків. Ну от наприклад на стрімінговій платформі Vuuzle.TV користувач може переглядати свої улюблені фільми, серіали та шоу БЕЗКОШТОВНО та ЦІЛОДОБОВО. Турбота, чи не так? Також, щоб створювати власний контент, ґрунтуючись на запитах суспільства, Ronnie Flynn вирішив збудувати в Дубаї (ОАЕ) інноваційну Vuuzle Studios – і можна з впевненістю сказати, що йому це успішно вдалося. Зокрема, Vuuzle Film Production виробляє десятки рейтингових шоу щотижня, а також випустив першу серію міні-серіалу The Portal і незабаром очікується ПРЕМ’ЄРА стрічки GENE NODE. 

Vuuzle Media Corp успішно вийшла на ринок стримінгових сервісів і приєдналася до категорії потокового відео, де вже працює низка гравців – від Netflix та Amazon до Hulu, Facebook і YouTube. Зокрема, Vuuzle Media Corp створила свою власну OTT платформу у 2018 році. А у четвертому кварталі 2019 року стрімінговий додаток Vuuzle.TV покращив та вдосконалив свій функціонал. Тепер на ньому можна дивитись фільми, шоу та серіали абсолютно БЕЗКОШТОВНО, без щомісячної передплати та реєстрації. Просто достатньо завантажити  додаток на пристрої iOS або Android. Також можна переглядати контент у веб-версії Vuuzle.TV. Стрімінговий сервіс Vuuzle.TV працює за принципом передачі контенту від провайдера до користувача. Весь контент вже завантажений на сторонньому сервері – і користувачеві не потрібно нічого завантажувати для перегляду або прослуховування. Контент транслюється в режимі реального часу, швидкість завантаження безпосередньо залежить від швидкості інтернету користувача.

Довіра аудиторії – основний напрям роботи, адже компанія прагне досягти найвищих стандартів, задовольняти інтереси своєї аудиторії: інформувати, навчати та розважати. На думку менеджмента Vuuzle Media Corp, якісна комунікація — вірний шлях формування довіри у цільової аудиторії. Адже, впізнаваний і популярний бренд – одна з найбільших цінностей, яку може мати будь-яка компанія. Vuuzle Media Corp – це набагато більше, ніж класний логотип або приємний банер у хорошому місці. І безсумнівно, ця компанія послідовна у комунікації з користувачами на багатьох рівнях. Це довготривалий процес, але він дозволяє створити міцні відносини з клієнтами. 

Знайомтеся з VUUZLE ближче! Вирушайте до віртуальної подорожі Vuuzle Dubai Studois – ДИВІТЬСЯ ПРОМО:

Також дивіться фото Vuuzle Media Corp:

Author: Ivanna Samotei // Vuuzle Media Corp Chief Content Writer & Public Relations Specialist

Download VuuzleTV on IOSAndroidRoku, or online at Vuuzle.tv See tons of channels and thousands of movies all free! Vuuzle is a premium streaming service that offers live video content. Such as hit television shows, news, sports, and feature-length movies.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here