Поліція В’єтнаму, в південній провінції Біньзионг конфіскувала приблизно 345 тисяч використаних презервативів, які перепродавалась як нові. Про це повідомляє Reuters з посиланням на в’єтнамські державні ЗМІ.

“Використані протизаплідні засоби спочатку кип’ятили у воді, потім сушили і змінювали форму на дерев’яному фалосі, а потім перепаковували і перепродували”, – розповіла жінка, затримана під час нальоту поліції.

использованые презервативы
Фото | Reuters

За її словами, вона отримувала 0,17 долара за кожен кілограм перероблених нею презервативів. Власник складу розповів, що вони отримували “щомісяця використані презервативи від невідомої особи”. 

использованые презервативы
Фото | Reuters

Відтак, вироби упаковували. Продукцію перепродували в сусідні готелі і вуличні лавки під виглядом нових. В’єтнамські медики вже заявили про можливий сплеск венеричних захворювань.

За даними поліції, сумки з конфіскованим товаром важили понад 360 кілограмів. Поки невідомо, скільки перероблених засобів контрацепції вже було продано. Згідно з даними статистики, в’єтнамці використовують 500–600 мільйонів презервативів на рік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here