Голлівудський актор Біллі Портер разом з брендом взуття Jimmy Choo випустив колекцію взуття. Капсула приурочена до Місяця прайду, під час якого піднімаються питання про захист прав сексменшин, проводяться акції та різноманітні ініціативи в підтримку ЛГБТ + спільноти.

Нову колекцію Jimmy Choo x Billy Porter створено як для жінок, так і для чоловіків. Розмірний ряд варіюється від 36 до 45 розміру, а ціни – від 550 до 825 доларів.

Колекція має ботильйони Bryelle, черевики на платформі Britney, туфлі-човники Love і мокасини Foxley, а також сумку Derek, яка доступна в кількох відтінках.

“Ця лінія присвячена моїй мамі, яка, хоч і інвалід, мріяла ходити у взутті на високій ході. Вона так і не змогла здійснити цю мрію, але я маю бути її довіреною особою, щоб це побачив увесь світ”, – заявив Біллі.

Культовий взуттєвий бренд на тлі співпраці з актором внесе пожертвування в розмірі 100 000 доларів на користь некомерційної організації Trevor Project, яка займається запобіганням самогубств серед ЛГБТ-молоді. Колекція Billy Porter x Jimmy Choo доступна для попереднього замовлення на сайті бренда.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here