Слідство порушило справу за фактом вибуху в житловому будинку на Позняках. Основна версія — вибух через витік побутового газу. Про це повідомив заступник генпрокурора Олексій Симоненко у програмі «Право на владу» на телеканалі «1+1».

«На сьогодні органи Національної поліції розслідують кримінальне виробництво за ст. 270 Кримінального Кодексу України. Під час розслідування основною версією є вибух побутового газу. Перевіряються і інші версії, проте призначено ряд складних комплексних експертиз, і за результатами висновків експертів буде остаточно вирішено це питання», — сказав Симоненко.

Вибух у Києві

Симоненко додав, що з приміщень «Київгазу» вилучили всі документи стосовно службових обовʼязків людей, які відповідальні за безпеку і за обслуговування саме цього будинку, а в рамках провадження «правоохоронці дадуть оцінку діям конкретних людей». А заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко сказав, що поки що нікому про підозру не повідомили.

«Основна версія слідства — це перевірка дотримання технології перевірки лічильників співробітниками компанії «Київгаз». Справді, за тиждень до трагедії були повірки лічильників. Лічильники знімалися, замінювалися на спеціальні трубочки — пайпаси, і були повідомлення від жителів про запах газу», — сказав Геращенко.

Вибух у Києві

Нагадаємо, вибух стався приблизно о 10:00 ранку 21 червня в будинку по вулиці Соломії Крушельницької, 1/5. Імовірною причиною називають вибух газу. Жертвами події стали щонайменше 5 осіб. Мер Києва Віталій Кличко заявив, що будинок доведеться демонтувати, оскільки на стояку, який обвалився, проживають понад 100 осіб. Влада столиці і Кабмін виділить кошти на житло для постраждалих. А Президент України Володимир Зеленський вже передав 12 сімʼям, постраждалим від вибуху, сертифікати на нові квартири.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here