У ніч проти 29 жовтня, в лікарні помер один з постраждалих внаслідок вибуху, що напередодні трапився на газопереробній станції в Харківській області. Повідомляється, що внаслідок вибуху й подальшої пожежі  61-річний загиблий отримав сильні опіки на приблизно 80% тіла. Крім опіків, у нього були й сильні травми, зокрема переломи.

взрыв газа
Фото | UNIAN

У реанімації залишаються двоє постраждалих. Один з них у відділенні політравми, інший – в опіковому. Їхній стан стабільно важкий. Інші четверо постраждалих також в опіковому відділенні. У них також стабільно важкий стан.

У кожного з них опіки 20% – 50% тіла, зокрема пошкоджені дихальні шляхи. Також у них є численні травми. Ще один постраждалий перебуває в травматології.

вибух газу
Фото | UNIAN

Нагадаємо, внаслідок вибуху, який 28 жовтня трапився в селі Березівському Дергачівського району, двоє людей загинули на місці. Їх засипало уламками внаслідок самого вибуху. 61-річний чоловік, що помер у лікарні, став третьою жертвою вибуху.

Загалом постраждали 9 людей – або внаслідок самого вибуху, або через подальшу пожежу. В одного з постраждалих травми були не серйозними, тож госпіталізація йому не знадобилася. Інших 8 постраждалих відвезли в обласний центр місто Харків. Після смерті одного з них, у лікарнях залишаються 7 постраждалих.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here