Відбулася презентація новинок компанії Apple. На заході Apple анонсувала iMac у семи кольорах, iPad Pro на М1, iPhone 12 у новому кольорі, розумний трекер AirTag та оновлений Apple TV 4K.

IMAC У СЕМИ КОЛЬОРАХ

Новий iMac працюватиме на чипі M1. Він має 24-дюймовий дисплей із роздільною здатністю 4.5K і технологією відображення контенту True Tone, корпус 11,5 мм і камеру FaceTime 1080p. Нові iMac будуть комплектуватися новою бездротовою клавіатурою, яка має Touch ID для  ідентифікації.

Apple представила iMac у семи кольорах: сріблястий, рожевий, синій, фіолетовий, зелений, помаранчевий і жовтий. Стартова ціна – 1299 доларів.

Весняна презентація Apple

IPAD PRO НА М1

Нові планшети iPad Pro оснащені чипом M1, який забезпечує на 50% більшу потужність, ніж у попередній версії. Новий дисплей передає кольори в XDR. iPad Pro мають нову 12-мегапіксельну надшироку камеру та можуть працювати без підзарядки до 9–10 годин. Ціна: 11-дюймова модель – 799 доларів, 12,9-дюймова – 1099 доларів.

Весняна презентація Apple

IPHONE 12 У ФІОЛЕТОВОМУ КОЛЬОРІ

Apple випускатиме нові фіолетові iPhone 12 і 12 mini. Ціна залишилася на рівні інших iPhone 12 – від 729 доларів.

Весняна презентація Apple

РОЗУМНИЙ ТРЕКЕР AIRTAG

Цей пристрій стане доповненням додатка «Локатор», або Apple Find My iPhone. Прикріпивши трекер до предмету, можемо відстежувати його місце розташування, синхронізувавши маячок зі смартфоном. Ціна – 29 доларів за 1 штуку і 99 доларів за набір із 4 штук.

ТРЕКЕР AIRTAG

НОВИЙ APPLE TV 4K

Новий Apple TV 4K оснащений чипом A12 Bionic і може відтворювати HDR-відео та відео з високою частотою кадрів. Налаштувати пристрій можна за допомогою iPhone. Стартова ціна – 179 доларів.

APPLE TV 4K

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here