Популярна співачка Леді Ґаґа оголосила про свою співпрацю з модним домом Versace. З нагоди місяця прайду та десятої річниці альбому співачки Born This Way, Леді Ґаґа й Донателла Версаче об’єднали свої зусилля і створили капсульну колекцію. Всі кошти від продажу перерахують до благодійного фонду співачки Born This Way Foundation, покликаного сприяти підтримці психічного здоров’я молоді, особливо молоді ЛГБТК+.

Результатом співпраці стала спеціально розроблена футболка й берет з «веселковим» принтом і культовим логотипом Медузи. Обидва товари можна буде знайти на офіційному сайті Versace.

Головною родзинкою стала виготовлена ​​на замовлення копія шкіряної куртки Versace, яку Ґаґа носила під час її турне Born This Way Ball. Нова версія, на виготовлення якої в міланському ательє Versace знадобилося 400 годин праці, обіцяє бути такою ж яскравою, як і оригінал. 

«Versace завжди був лідером. З часів Джанні, Донателли, Аллегри й дотепер вони відзначали прекрасні кольори любові, які є всередині нас», — написала Ґаґа в Instagram, позуючи в береті та у футболці. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here