Велика Британія стала першою країною в світі, яка схвалила вакцину проти коронавірусу компаній Pfizer і BioNTech для широкого використання. Про це повідомляє ВВС. Управління з контролю лікарських засобів і виробів медичного призначення визнало вакцину безпечною. Повідомляється, що вакцинація людей з пріоритетних груп може початися найближчими днями.

Відомо, що Велика Британія замовила 40 мільйонів доз вакцини. Цього вистачить, щоб вакцинувати 20 мільйонів осіб, адже кожен повинен отримати по два щеплення. Перші дози вакцини прибудуть в країну найближчими днями.

Вакцина від COVID-19 розробки американського фармгігантів Pfizer і німецької біотехнологічної компанії BioNTech показала 95% ефективність. До кінця 2020 року планується провести 50 мільйонів доз цієї вакцини.

Європейське агентство лікарських коштів не пізніше ніж 29 грудня 2020 року прийме рішення щодо надання дозволу на використання вакцини виробництва Pfizer і BioNTech.

вакцина против коронавируса
Фото | UNIAN

За даними ВООЗ, Україна зможе отримати першу партію вакцини від коронавірусу в другому кварталі 2021 року. Поки невідомо, вакцину чийого виробництва вибере український МОЗ – переговори ведуться з усіма компаніями. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що після 7 грудня стануть відомі дати перших поставок в Україну вакцини від коронавірусу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here