В Україні з’явилася можливість зареєструвати придбане нове авто одразу в автосалоні – повідомляє МВС. В автосалоні можна отримати повний комплект документів, свідоцтво про реєстрацію машини і номерні знаки. Для цього не потрібно відвідувати сервісний центр МВС.

«Відтепер ви без проблем можете зареєструвати придбане нове авто прямо в автосалоні та отримати повний комплект документів і номерні знаки без відвідування сервісного центру МВС. Перше авто вже зареєстровано сьогодні за 10 хвилин! Мрії мають надихати та втілюватися легко!»,-  сказав Аваков. 

Брати участь у державній реєстрації авто можуть автосалони незалежно від форми власності, які здійснюють оптову та роздрібну торгівлю транспортними засобами та стоять на обліку в Головному сервісному центрі МВС.  Для цього необхідно отримати доступ та стати користувачем Національної автоматизованої інформаційної системи МВС України. 

Інструкцію, як це зробити, шукайте ТУТ.

Реєстрація нового авто
Фото // Департамент комунікації МВС України 

Нагадаємо, Кабмін ухвалив рішення про реєстрацію машини в автосалоні ще 16 лютого 2021 року. З квітня 2021 року цим рішенням уже можна скористатися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here