Влада Амстердама прийняла рішення про ліквідацію знаменитого у всьому світі Кварталу червоних ліхтарів. Видання The guardian пише, що депутати міської ради задумалися над тим, щоб істотно змінити тип туристів, які приїжджають у столицю Нідерландів.

Мер Амстердама Фемке Халсема виступила з пропозицією, щоб еротичний анклав створити далеко від центру міста. Частково на її рішення вплинула пандемія, а також бажання змінити контингент туристів, які прибувають в Амстердам. Велика група політичних партій підтримала її пропозицію “закрити вікна борделів уздовж вузьких алей навколо доків”.

“Всіх працівників інтимної сфери послуг попросять покинути район Де Валлен і перебратися в новий спеціальний центр в іншій частині міста”, – йдеться у джерелі. 

Варто зауважити, що Мер Амстердама з моменту вступу на посаду у 2018 році наполягала на закритті кафе для любителів канабісу та закриття закладів, де працюють нічні метелики. Халсема також наполягала на перенесенні району червоних ліхтарів через те, що деякі іноземці “ображають і принижують” співробітниць закладів на очах інших “добропорядних туристів”.

Квартал червоних ліхтарів (Амстердам)

Місце розташування нового району червоних ліхтарів “Де Валлен” поки не уточнюється.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here