Колишня заступник міністра інфраструктури України Олександра Клітіна записала нове відеозвернення, в якому пояснила, що її появи в ЗМІ – соціальний експеримент. Відео опубліковано на її каналі в YouTube. За словами ексчиновниці, експеримент полягав в тому, що вона представила себе, що вона інопланетянка в контактах зі ЗМІ.

“Уявити, що я інопланетянка, було досить просто. Я не дивлюся телевізор, тому що мене не влаштовує те низькопробне шоу, яке нам там показують. Я хочу мати свою особисту думку, ґрунтуючись на своїх висновках. Я не знаю ні ці ЗМІ, ні журналістів. У мене немає ніяких прес-секретарів. Я просто приходила і намагалася з ними контактувати”, – сказала Клітіна.

Відео Олександри Клітіної

Екс-заступник міністра сказала, що вона “не розуміє, чому людям цікаво дивитися на те, як вони принижують один одного і чому вони не обговорюють проблеми екології”.

“Чому вони не звертають увагу на те, що по суті знищують своє середовище проживання і від цього гинуть, як мухи, від раку”, – додала колишня заступник міністра.

Нагадаємо, Олександра Клітіна, звільнена з посади заступника міністра інфраструктури після секс-скандалу, оголосила про створення своєї партії. Заяву вона зробила, будучи одягненою в один купальник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here