Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба наголосив, що умовою запуску “Північного потоку -2” має бути деокупація українських територій та енергетична безпека України. Як повідомляє Укрінформ із посиланням на Твітер глави МЗС.

«Північний потік 2» — це насамперед загроза безпеці Україні, а не лише економіці. Ми проти ПП-2. Умовою його запуску має бути деокупація українських територій і енергобезпека України. Це буде чесна компенсація загроз. Таку позицію я висловив на переговорах минулого тижня у Берліні», – написав міністр.

Північний потік 2 — це насамперед загроза безпеці Україні, а не лише економіці. Ми проти ПП-2. Умовою його запуску має бути деокупація українських територій і енергобезпека України. Це буде чесна компенсація загроз. Таку позицію я висловив на переговорах минулого тижня у Берліні.

— Dmytro Kuleba (@DmytroKuleba) June 14, 2021

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на спільному з німецьким колегою Гайко Маасом брифінгу в Берліні 9 червня заявив, що безпекові та економічні гарантії щодо збереження транзиту російського газу територією України після запуску «Північного потоку-2» у разі його добудови мають стати предметом детальних міжнародних перемовин.

Гайко Маас своєю чергою поінформував, що німецька сторона попереджала Кремль, що завершення будівництва газопроводу «Північний потік-2» прив’язане до продовження транзиту російського газу територією України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here