Українські знаменитості та спортсмени долучилися до патріотичного флешмобу “#Музична оборона” та усі разом виконали Гімн України. Відповідне відео вони опублікували на YouTube.

На відео Гімн України співають не лише артисти, а й медійні особистості та спортсмени.  Хтось із знаменитостей співав зі свого будинку, хтось з бомбосховища, хтось вийшов на подвір’я, а хтось із зброєю в руках. 

До виконання Гімну України приєдналися: Юлія Саніна, Олег Скрипка,  alyona alyona, Леся Нікітюк, Дмитро Шуров, Тарас Тополя, Monatik, Макс Барських, Катерина Осадча, Юрій Горбунов, Олена Кравець, Юрій Ткач, Павло Зібров,  та багато інших. Учасники відео також закликали зупинити російську агресію й  підтримували силу українського народу та ЗСУ. Вони писали, що “Україна обов’язково переможе, а українці – вистоять”.

Нагадаємо, телеканал 1+1 запустив патріотичний флешмоб “Музична оборона” на підтримку українського народу. Зірки записують для соцмереж ролики, в яких виконують вже відомі або щойно написані пісні про війну та Гімн України.Під відео ставлять хештег #музичнаоборона. Ролики можна знайти у соцмережах.

Дивіться зворушливе відео, як українські зірки виконали Гімн України:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here