У США відбулася церемонія нагородження MTV Music Video Awards 2021. Нагороду в номінації “Найкраща режисерка” отримала українка Таня Муіньо за кліп «MONTERO» Lil Nas X. Про це стало відомо на сайті премії.

Таня Муіньо є українською кліпмейкеркою, дизайнеркою, стилісткою, фотографинею і режисеркою. Вона працювала над створенням відеокліпів для таких знаменитостей, як Cardi B, Кеті Перрі, MONATIK, гурт “Время и Стекло”, NK (Настя Каменських), Мішель Андраде, LAYAH, Скріптоніт, IOWA.

Кліп «MONTERO» також отримав нагороду “Найкраще відео року” і “Найкращі візуальні ефекти”. Загалом на MTV Music Video Awards 2 021 у відео було п’ять номінацій. У кліпі Lil Nas X з’явився в незвичному образі, який спокушає змій, а потім його судять у чистилищі, і він потрапляє в пекло, де також спокушає диявола. 

Виконавцем року названий Джастін Бібер. Він також отримав нагороду за краще поп-відео — за композицію Peaches, виконану спільно зі співаком Giveon. Загалом Джастін Бібер став лідером за кількістю номінацій — сім.

18-річна Олівія Родріґо перемогла в трьох номінаціях: “Пісня року” з треком Drivers License, “Кращий новий артист” і “Кращий виконавець Push”. Вона також була фіналісткою у боротьбі за звання виконавця року.

Лауреати MTV Video Music Awards 2021:

  • відео року — Montero (Call Me By Your Name) (Lil Nas X);
  • виконавець року — Джастін Бібер;
  • пісня року — drivers license (Олівія Родріго);
  • кращий новий артист — Олівія Родріґо;
  • кращий виконавець Push (програма MTV) — Олівія Родріґо;
  • найкраща спільна робота — Doja Cat feat. SZA (Kiss Me More).
Фото // Таня Муіньо і Lil Nas X // Instagram@lilnasx

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here