УКРАЇНСЬКИЙ ФІЛЬМ “ДОДОМУ” ВИСУВАЄТЬСЯ АЖ НА ДВА “ОСКАРИ”

Український Оскарівський комітет запропонував фільм режисера Нарімана Алієва "Додому" для презентації України на майданчику Американської кіноакадемії. Також, стрічка претендує і на номінацію премії Європейської кіноакадемії.

0
48
Кадр з фільму “Додому”
Кадр з фільму “Додому”

Український Оскарівський комітет запропонував фільм режисера Нарімана Алієва “Додому” для презентації України на майданчику Американської кіноакадемії. Також, українським фільмом зацікавилися і в Європі. У результаті, стрічка “Додому” претендує і на номінацію премії Європейської кіноакадемії, яку ще називають “Європейським Оскаром”.

Ахтем Сеітаблаєв
Кадр з фільму “Додому”

Українська картина виявилася серед 46 фільмів, відібраних комісією. Відомо, що нагородження переможців відбудеться в грудні в Берліні. В українських кінотеатрах фільм можна буде побачити з 7 листопада.

Ахтем Сеітаблаєв, Ремзі Білялов, Наріман Алієв
Ахтем Сеітаблаєв, Ремзі Білялов, Наріман Алієв

Головні ролі у фільмі “Додому” виконали Ахтем Сеітаблаєв і непрофесійний актор Ремзі Білялов, продюсером картини став Володимир Яценко.

“Нам довелося потрудитися, адже на головні ролі потрібні були актори, які можуть розмовляти кримськотатарською і бути власне кримськими татарами. У Ахтема, звичайно, були конкуренти, але він був на кілька ступенів сильніше інших. А ось, наприклад, на одну роль ми взяли Акмаєв Гузерова, який не є кримським татарином, однак для фільму вивчав кримськотатарську мову і чудово впорався зі своєю роллю”, – розповів режисер фільму Наріман Алієв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

ФІЛЬМ “ДОДОМУ” НАРІМАНА АЛІЄВА ПРЕДСТАВЛЯТИМЕ УКРАЇНУ НА ПРЕМІЇ “ОСКАР”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here