Міністерство антикваріату Єгипту повідомило про знахідку 27 саркофагів, яким близько 2 500 років. Про це повідомляє Nation. Варто зауважити, що з 27 виявлених саркофагів в районі селища Саккарі, на півдні столиці Каїра – 14 археологи знайшли декілька днів тому, а ще 13 були виявлені минулого тижня.

Фото | Nation

Знахідку виявили на глибині 11 метрів під землею. Великий некрополь Саккара розташований приблизно за 16 км на південь від знаменитих пірамід Гізи. Він є частиною стародавнього міста Мемфіса, внесеного до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО – і тут розташована ступінчаста піраміда Джосера.

Фото | Nation

У Єгипті заявили, що заплановані додаткові розкопки з очікуванням того, що на цьому місці буде знайдений ще один скарб дерев’яних домовин. Більш того, міністр туризму і старожитностей Халед аль-Анані сказав, що недавні знахідки в Саккарі були тільки початком.

Фото | Nation

Варто зауважити, що Єгипет всіляко прагне просувати археологічні відкриття по всій країні, намагаючись стимулювати туризм, який зазнав великих втрат через обмеження, запроваджені під час пандемії коронавірусу.

Фото | Nation

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here