У Валерія Харчишина після повернення з Італії з’явилися симптоми коронавірусної інфекції: здав тест

Музикант недавно повернувся з Італії, після чого у нього з'явилися симптоми коронавірусної інфекції.

0
218

Фронтмен гурту “Друга Ріка” Валерій Харчишин повідомив прихильникам, що запідозрив у себе коронавірус. Музикант недавно повернувся з Італії, після чого у нього з’явилися симптоми коронавірусної інфекції.

“Я один з тих, хто опинився у групі ризику, повернувшись з Італії в період спалаху епідемії і згодом відчув усі симптоми вірусу описаного в анамнезах COVID-19. Відповідно, порадившись зі страховою, було рекомендовано звернутися до “швидкої”, – поділився Харчишин.

За словами виконавця, “швидка” з передмістя Києва повезла його до міста Біла Церква.

“Обстеження та госпіталізація є вимушеним, а не обов’язковим кроком і стала для мене єдиною опцією, бо у “багажнику”: сухий кашель, задишка, температура, високий тиск, контакти з потенційно зараженими в італійській лікарні, відвідані аеропорти у Мілані, Римі, Туріні, Празі та подорож за кермом з Ломбардії до Лігурії зупинками у людних місцях. Знову ж таки, подорож – не для розваги”, – пояснив Валерій.

У лікарні з’ясувалося, що жодних тестів поки нема. Вони перебувають в іншому місті – Ірпіні.

“Ніяких тестів, в ніч з п’ятниці на суботу у призначеному Київською ОДА центрі боротьби з “COVED -19″ немає. Вони були в Ірпені (звідки швидка). На питання – для чого тоді мене привезли за 100км від Києва – розводять руками, промовляючи щось про інструкції”, – зауважив Харчишин.

В результаті з’ясувалося, що лікарня встигла за власні кошти придбати експрес-тести, однак ті не показують достовірний результат. А показує його ПЛР-тест, матеріал з якого мають привезти назад до Києва у єдину призначену для цього лабораторію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

В ІСПАНІЇ ЧЕРЕЗ КОРОНАВІРУС ПОМЕР 21-РІЧНИЙ ФУТБОЛІСТ ФРАНЦИСКО ГАРСІЯ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here