Збірна України у стартовому матчі Євро-2020 з рахунком 2:3 поступилася команді Нідерландів. Матч пройшов в Амстердамі у неділю 13 червня. До 75-ої хвилини Україна поступалася із рахунком 0:2. Справжнім героєм матчу був голкіпер українців Георгій Бущан, який постійно рятував команду. А потім Андрій Ярмоленко після зміщення в центр пробив точно у дев’ятку. І це перший гол збірної України за дев’ять років на чемпіонатах Європи після дебютного матчу на Євро-2012. На 79-й хвилині Роман Яремчук зрівняв рахунок. Раділи українці і на стадіоні в Нідерландах… і в Києві, де на стадіоні НСК «Олімпійський» проводилася трансляція матчу. Але на останніх хвилинах збірна України пропустила гол від Дензела Дюмфріса. Як результат, 3:2. Перемога Нідерландів.

Попри поразку, у соціальних мережах українські вболівальники підтримали «синьо-жовтих» та дякують за характер та історичні голи.