У Києві виявили шість нових випадків штаму коронавірусу «Дельта» – повідомляє Департамент охорони здоров’я міста Києва. Інфіковані перебувають в Олександрівській лікарні. Відомо, що це люди віком від 21 до 73 років.

Дослідження провели методом первинного тестування реактивами, які закупили спеціально для діагностування штаму «Дельта». Біоматеріал для підтвердження передали у Київський міський лабораторний центр МОЗ України.

У Департаменті охорони здоров’я наголосили на важливості вакцинації проти коронавірусу і нагадали,  що штам «Дельта» відрізняється високою заразливістю, коротшим інкубаційним періодом та агресивнішим перебігом.

Нагадаємо, у червні 2021 року в Україні зафіксували два випадки «індійського» штаму коронавірусу (Delta). За даними РНБО, хворих відправили до Олександрівської лікарні. Проте лікарі заперечували, що мають пацієнтів, інфікованих цим штамом. 15 липня повідомили, що цей штам виявили ще у двох людей з Ужгорода.

Лікарні Києва вже почали готувати до нового локдауну. Щоб приймати хворих на коронавірус, необхідно забезпечити медичні ліжка киснем, закупити засоби захисту для персоналу та медикаменти для пацієнтів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here