Найбільшу в світі картину The Journey of Humanity (Подорож людства) британського художника Саші Джафрі продали на благодійному аукціоні у Дубаї. Полотно купили за 62 мільйони доларів.

Художник Саша Джафрі працював над картиною у бальному залі дубайського готелю “Атлантіс” протягом семи місяців з березня минулого року, коли в ОАЕ оголосили локдаун –  повідомляє The Guardian.

Розмір полотна становить близько 1,6 тисячі квадратних метрів (площа чотирьох баскетбольних майданчиків). Для створення полотна чоловік використав 1065 кистей і 6,3 тисячі літрів фарби.

Полотно цілком придбав француз Андре Абдун, керівник фірми, що спеціалізується на криптовалюті. Зібрані кошти будуть спрямовані у благодійні фонди UNICEF, UNESCO, The Global Gift Foundation і Dubai Cares, які допомагають дітям.

Фото // The Guardian

У вересні минулого року Книга рекордів Гіннесса визнала The Journey of Humanity найбільшою картиною на полотні. За словами художника, робота виконана у стилі “магічного реалізму”. У картину увійшли малюнки дітей зі 140 країн, в яких вони висловили свої емоції. Тематично полотно розділене на чотири частини, в яких відображені “душа Землі”, природа, людство і Всесвіт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here