У Clubhouse з’явилася функція прямих грошових переказів для користувачів. Функцію запускають спільно із сервісом Stripe для того, щоб підтримувати авторів контенту. Із 5 квітня 2021 року функцію почали тестувати.

Clubhouse
Фото // www.joinclubhouse.com
  • Щоб надіслати платіж у Clubhouse, треба обрати профіль автора контенту  (у якого ця функція ввімкнена) і натисути «Надіслати гроші».
  • Ввести суму, яку треба переказати автору. Коли це зробити вперше, користувач отримає пропозицію зареєструвати кредитну або дебетову картку.
  • 100% платежу надійде автору контенту. З особи, що надсилає гроші, також буде стягнуто невелику комісію за обробку картки, яка надходить безпосередньо партнеру з обробки платежів – компанії Stripe. Сам Clubhouse нічого не візьме.

Нагадаємо, Clubhouse почав роботу у квітні 2020 року. Профільне видання TechCrunch називає сервіс Clubhouse «найбільш гарячим стартапом Кремнієвої долини». Після запуску навесні 2020 року голосову соцмережу вже оцінюють у мільярд доларів. Додаток поки  доступний тільки для користувачів iOS, які отримали запрошення. Але  доступ за запрошеннями планують скасувати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here