НАБУ і САП виявили у брата глави ОАСК Павла Вовка та його спільника понад 3,7 мільйони доларів, 840 тисяч євро, 20 тисяч фунтів, 230 тисяч гривень та навіть 100 шекелів. Про це йдеться на сайті НАБУ.

Також правоохоронці знайшли документи глави ОАСК, його родича, а також речі, схожі на антикваріат. Повідомляється, що брата Вовка та його спільника затримали на “гарячому”. Вони мали отримати 100 тисяч доларів хабаря. Наразі вирішують питання щодо підозри для адвокатів.

Адже раніше ЗМІ повідомляли, що затримали адвоката Юрія Зонтова (після одруження він взяв прізвище дружини). За попередньою версією, хабар нібито призначався для самого Павла Вовка.

Фото // НАБУ

У своєму фейсбуці Вовк прокоментував обшуки в Окружному адмінсуді Києва 6 квітня. Водночас, він не підтверджував та не спростовував затримання свого брата. Суддя “похизувався”, що кримінальні справи щодо посадовців ОАСК погрожували передати в суд, але так і не зробили цього. Крім цього, поскаржився на “порожні звинувачення”.

«Всього цього виявилося мало, аби домогтися свого і захопити суд. У підсумку вони прийшли до нас знову. Чекаємо новий потік піару і чергову фантастичну історію», – цинічно заявив Вовк.

Варто зауважити, що Окружний адмінсуд Києва, яким досі керує Вовк – єдиний суд в Україні, який має повноваження розглядати спори з центральними органами державної влади.

Нагадаємо, скандального суддю підозрюють у спробі узурпації судової влади. Слідство заявило, що він міг ухвалювати рішення на користь конкретних осіб. Справа набула розголосу, коли у 2020 році НАБУ оприлюднило “плівки Вовка”. На них суддя та інші фігуранти обговорюють спробу захоплення державної влади. На початку березня Антикорупційний суд вже вшосте дозволив примусовий привід судді. Натомість 17 березня відмовив НАБУ у продовженні слідства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here