Гендиректор Twitter Джек Дорсі заявив, що біткоїн стане “великою частиною” майбутнього компанії – він бачить можливості інтегрувати криптовалюту в існуючі продукти та послуги соцмережі. Про це повідомляє TechCrunch з посиланням на звіт про доходи соцмережі у 2 кварталі.

“Дорсі є рішучим захисником біткоїнів протягом багатьох років, але як криптовалюту можна буде ввести в дію на платформі Twitter, поки що не було детально описано. Однак Дорсі часто публічно рекламував криптовалюту, кажучи, що це нагадує йому про “перші дні Інтернету”, і що за його життя не було “нічого важливішого”, над чим би він працював”, – пише видання.

Дорсі також назвав біткоїн однією з трьох ключових тенденцій для майбутнього Twitter, поряд із штучним інтелектом та децентралізацією.

“Якщо в мережі є власна, глобальна валюта, це дозволить нам швидше розвивати такі продукти як Super Follows (система підписки, схожа на Patreon – ред.) і Tip Jar (можливість донатити авторам – ред.). Завдяки цьому ми зможемо охопити кожну людину на планеті”, – сказав він.

Джек Дорсі повідомив, що за допомогою неї можна буде купувати платні підписки та підтримувати своїх улюблених авторів.

“У цьому є очевидна необхідність. Думаю, що відкритий стандарт, який є рідним для інтернету – це правильний шлях. Тому наша увага в кінцевому підсумку буде зосереджена на біткойнах”, – додав Дорсі.

TechCrunch додає, що Дорсі назвав біткоїни “ключем до майбутнього” Twitter. 

“Він сказав, що це (впровадження криптовалюти – ред.) забезпечить людям і компаніям можливість вільно торгувати товарами і послугами в будь-якій точці планети”, – заявив журналіст видання Алекс Веприн.

Фото // З відкритих джерел

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here