Режисер і сценарист серіалу «Гра в кальмара» Хван Дон Хек анонсував вихід другого сезону, повідомляє Associated Press. Творець серіалу каже, що це, ймовірно, буде історія про Фронтмена – колишнього поліцейського, який керує грою. За його словами, у Кореї існує проблема з поліцією, а тому він хотів би показати це детальніше в другому сезоні «Гра в кальмара».

Для створення другого сезону залучать команду сценаристів і кількох досвідчених режисерів. За прогнозами прем’єра має відбутися через рік-півтора.

«Гра в кальмара» – південнокорейський серіал Netflix. За сюжетом, група людей, що опинилися в боргах, погоджуються взяти участь в іграх на виживання. Переможцю має дістатися велика грошова винагорода. Прем’єра серіалу відбулася 17 вересня 2021 року. Він має один сезон із дев’яти епізодів.

За три тижні після прем’єри серіалу продаж білих сліпонів Vans, схожих на ті, у які були взуті герої серіалу, виросли на 7800%. Біло-зелені спортивні костюми також стали бестселером після виходу серіалу.

Стримінгова платформа Netflix оцінила заробіток на піденнокорейському серіалі «Гра в кальмара» майже в 900 мільйонів доларів. На виробництво одного сезону серіалу стримінг витратив 21,4 мільйона доларів. У середньому це по 2,4 мільйона доларів на епізод.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here