Відомий «Цирк дю Солей» (Cirque du Soleil) оголосив про своє банкрутство. Про це повідомляє CNN. Причиною банкрутства стало закриття шоу через пандемію COVID-19. За підрахунками, цирк має боргів майже на $1 млрд. Для стабілізації фінансового становища, компанії вже довелось звільнити близько 3500 своїх співробітників.

дю солей бакнкор
Cirque du Soleil

Заяву про банкрутство Cirque du Soleil  подала через три місяці після того, як компанія тимчасово призупинила свої шоу по усьому світу. Компанія розраховує реструктуризувати свій борг за допомогою уряду Канади та приватних інвесткомпаній.

дю солей бакнкор
Cirque du Soleil

Цирк оголосив тендер на участь в конкурсі з боку своїх найбільших спонсорів, в тому числі з багатонаціональних приватних інвестиційних компаній із США, Китаю та Канади на $420 млн. Передбачається, що ця пропозиція стане відправною точкою в аукціоні для залучення других учасників.

дю солей бакнкор
Cirque du Soleil

Компанія також отримала нове фінансування в розмірі $300 млн для «підтримки успішного перезапуску, надання допомоги постраждалим співробітникам і партнерам Cirque du Soleil і прийняття певних зобов’язань перед компанією».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here